دانلود کتاب Passages 1

دانلود کتاب Passages 1.

دانلود کتاب passages-1, آموزش مکالمه, آموزش نوشتن, آموزش لغت, آموزش شنیداری, listening, writing, speaking, vocabulary, تقویت مهارت زبان

کتاب های معروف Passages که در بسیاری از آموزشگاههای کشورمان تدریس میشوند ، توسط انتشارات کمبریج منتشر شده اند و در واقع ادامه ی کتابهای Interchange هستند ؛ جلد اول این مجموعه (Passages 1) را میتوانید از این پست دانلود کنید.

این مجموعه ی دو سطحی آموزش زبان انگلیسی به تقویت هر چهار مهارت Reading، Speaking ، Listeing و Writing می پردازد و مختص زبان آموزان با سطح زبانی High Intermedite و Advanced می باشد. مجموعه آموزشی انگلیسی Passages در بسیاری از آموزشگاه ها پس از کتاب های Four Corners تدریس می شود.

ویرایش دوم این مجموعه تغییرات چشم گیری را در کتاب ایجاد کرده است ، بسیاری از بخش های کتاب مثل Listening بهبود پیدا کرده اند و بخش واژگان ، زبان آموزان را به سمت ساختن کلمات و عبارت فعلی و کلمه ترکیب ها هدایت میکند و بخش Communication Review در آخر هر سه درس فرصت بهتری را برای تمرین Listening و Speaking برای زبان آموزان فراهم کرده است.

هر کتاب شامل ۱۲ بخش است که هر بخش دو درس چهار صفحه ای دارد سپس در پایان هر سه بخش یک Review برای جمع بندی در نظر گرفته شده است.

جهت دانلود کتاب Passages 1 روی دکمه زیر کلیک کنید …

download

سرافراز باشید…

لطفا به این نوشته رای بدهید
[رای ها: 3 امتیاز: 4]

درباره ی حمید صالحی

همچنین ببینید

دانلود کتاب Webster’s Essential Vocabulary

دانلود کتاب Webster’s Essential Vocabulary از زبان رمزی. در این مطلب به معرفی کتاب لغات …

یک دیدگاه

  1. آموزش زبان انگلیسی رایگان

    what after interchange and passages, is there any other advanced american course

پاسخ دهید

فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم