خانه / بسته طلایی 2000 لغت

بسته طلایی 2000 لغت

چگونه در 34 روز آینده، 2054 لغت ضروری و 3062 جمله پرکاربردی را یاد می گیرید که دیگران در چند سال کلاس زبان رفتن نتوانسته اند یاد بگیرند؟

هرکجا لازم شد با افتخار متون انگلیسی را ترجمه کنید چون گنجینه ای بزرگ از لغات ضروری و جملات کاربردی در ذهن شماست

ضمانت و گارانتی بازگشت بدون قید و شرط وجه تا 30 روز در صورت عدم رضایت

سطح آموزش: از صفر تا پیشرفته بدون پشنیاز

مخاطبان: دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و علاقه مندان

قالب آموزش: فایل های ویدئویی و صوتی، کتاب الکترونیکی

پشتیبانی: تلگرامی، تلفنی - 9صبح الی 17 بعد از ظهر

ساخته شده توسط: گروه آموزشی زبان رمزی

نحوه ارایه : به صورت دانلودی (بعد از خرید لینک های دانلود، به ایمیل شما ارسال می شوند.)

حجم کل فایل ها : 4.5 گیگابایت

محتویات این بسته جامع دقیقا چیست؟

1- یادگیری سریع 504 لغت ضروری با تکنیک زبان رمزی

برای تک تک 504 لغت رمز تولید شده تا بتوانید خیلی سریع با خواندن هر رمز آن لغت را به حافظه بلند مدت خود بسپارید. علاوه بر آن در هر فایل صوتی، لغت، معنی و رمز برای شما خوانده می شود تا بتوانید در هر شرایطی فقط با گوش دادن، آن لغت را یاد بگیرید. نمونه آن را در همین صفحه مشاهده کنید.

2- یادگیری سریع 1100 لغت مهم با تکنیک زبان رمزی

برای تک تک 1100 لغت رمز تولید شده تا بتوانید خیلی سریع با خواندن هر رمز آن لغت را به حافظه بلند مدت خود بسپارید. علاوه بر آن در هر فایل صوتی، لغت، معنی و رمز برای شما خوانده می شود تا بتوانید در هر شرایطی فقط با گوش دادن، آن لغت را یاد بگیرید. نمونه آن را در همین صفحه مشاهده کنید.

3- یادگیری سریع 450 لغت ضروری تافل با تکنیک زبان رمزی

برای تک تک 450 لغت رمز تولید شده تا بتوانید خیلی سریع با خواندن هر رمز آن لغت را به حافظه بلند مدت خود بسپارید. نمونه آن را در همین صفحه مشاهده کنید.

4- یادگیری جملات کاربردی کتاب 504 با روش اسلاید ویدئو

این ویدئوها که نمونه آن را می توانید در همین صفحه مشاهده کنید به شما کمک می کند، علاوه بر مرور لغات 504، مترادف های هر لغت و کاربرد هر لغت در جملات را هم یاد بگیرید. با تماشای و مرور این ویدئوها بیش از 1500 جمله کاربردی را یاد خواهید گرفت.

5- یادگیری جملات کاربردی کتاب 1100 با روش اسلاید ویدئو

این ویدئوها که نمونه آن را در همین صفحه می توانید مشاهده کنید به شما کمک می کند علاوه بر مرور هر کدام از 1100 لغت، برای هر لغت یک جمله کاربردی یاد بگیرید. تصاویر واقعی و مرتبط که در این ویدئوها استفاده شده به شما کمک می کند خیلی سریع هر لغت و کاربرد آن در جملات در ذهن شما ثبت و ضبط شود.

6- یادگیری جملات کاربردی کتاب لغات ضروری تافل با روش اسلاید ویدئو

این ویدئوها که نمونه آن را در همین صفحه می توانید مشاهده کنید به شما کمک می کند علاوه بر مرور هر کدام از 450 لغت، برای هر لغت یک جمله کاربردی یاد بگیرید. تصاویر واقعی و مرتبط که در این ویدئوها استفاده شده به شما کمک می کند خیلی سریع هر لغت و کاربرد آن در جملات در ذهن شما ثبت و ضبط شود.

چگونه معضل یادگیری لغات انگلیسی را ریشه‌کن کنید بدون آنکه مجبور باشید به روش‌های سنتی متوسل شوید حتی اگر هیچ چیز از زبان انگلیسی نمی‌دانید

با خرید این محصول 6 مجموعه زیر را دریافت خواهید کرد

1- آموزش 504 با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر 504 لغت، کلیه مترادف ها و مثال های مربوط به این لغات را یاد خواهید گرفت. قیمت این مجموعه به تنهایی 160000 تومان است.

2- آموزش 1100 با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر 1100 لغت با نحوه کاربرد این لغات در جملات به شیوه تصویری آشنا خواهید شد. قیمت این مجموعه به تنهایی 235000 تومان است.

3- آموزش لغات TOEFL با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر 450 لغت با نحوه کاربرد این لغات در جملات به شیوه تصویری آشنا خواهید شد. قیمت این مجموعه به تنهایی 165000 تومان است.

4- حفظ برق آسای 504 لغت ضروری

با کمک این مجموعه، از طریق کتاب الکترونیکی و فایل های صوتی خیلی سریع 504 لغت ضروری را یاد خواهید گرفت. قیمت این مجموعه به تنهایی 135000 تومان است.

5- حفظ برق آسای 1100 لغت مهم

با کمک این مجموعه، از طریق کتاب الکترونیکی و فایل های صوتی خیلی سریع 1100 واژه مهم را یاد خواهید گرفت. قیمت این مجموعه به تنهایی 175000 تومان است.

6- حفظ برق آسای 450 لغت ضروری تافل

با کمک این مجموعه، از طریق کتاب الکترونیکی خیلی سریع 450 لغت ضروری تافل را یاد خواهید گرفت. قیمت این مجموعه به تنهایی 78000 تومان است.

نمونه ای از ویدئوهای آموزش 504 با اسلاید ویدئو

نمونه ای از ویدئوهای آموزش 1100 با اسلاید ویدئو

نمونه ای از ویدئوهای آموزش لغات TOEFL با اسلاید ویدئو

نمونه ای از حفظ برق آسای 504 لغت ضروری

نمونه ای از حفظ برق آسای 1100 لغت مهم

نمونه ای از حفظ برق آسای 450 لغت ضروری تافل

بسته طلایی حفظ 2000 لغت و 3000 جمله کاربردی در یک نگاه :

موضوع :

همانطور که می دانید بدون داشتن دامنه لغات مناسب در یادگیری هر یک از چهار مهارت ( خواندن، نوشتن، شندین و صحبت کردن) به مشکل خواهید خورد. با یادگیری این ۲۰۰۰ لغت ضروری ده ها قدم از تمام زبان آموزان دیگر جلوتر خواهید بود. در واقع این مجموعه تمام آن چیزی است که برای حرفه ای و متخصص شدن به آن نیاز دارید.

مخاطبان :

 عزیزان دانش آموز و دانشجو که آزمون های زبان را در پیش روی دارند.
هرکسی که می خواهد  در زمان بسیار کوتاه  واژگان ضروری زبان انگلیسی را فراگرفته و متخصص شود.
هرکسی که می خواهد استادانه و با تسلط به زبان انگلیسی صحبت کند.
هرکسی که می خواهد زبان انگلیسی را به صورت عمیق و کاربردی یاد بگیرد و پیشرفتی خارق العاده داشته باشد.
هر کسی که به هر دلیلی نمی تواند در کلاس زبان شرکت کند و می خواهد زبان انگلیسی را در زمان های غیر معمول فرا بگیرد.

نوع فایل :

فیلم های آموزشی با فرمت mp4 قابل اجرا در رایانه شخصی، تلویزیون و گوشی همراه.
صوت های آموزشی با فرمت mp3 قابل اجرا در رایانه شخصی، تلویزیون و گوشی همراه.

محل برگزاری کلاس :

هر جایی که شما دوست دارید (منزل، اتوبوس، اتوموبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده و یا کتاب ها را مطالعه کنید)

اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره  ۰۵۱۳۸۴۱۶۸۵۷  تماس بگیرید.

مبلغ سرمایه گذاری شما

بهای این دوره 499 هزار تومان است، کمتر از شهریه 1 ترم کلاس خصوصی زبان و هزینه های جانبی آن. با این تفاوت که این مجموعه خودآموز است و می توانید فیلم ها و فایلهای آن را برای همیشه داشته باشید وبا تهیه این محصول می توانید تعداد ۲۰۰۰ لغت انگلیسی پرکاربرد را فرابگیرید که معادل چندین ترم کلاس زبان انگلیسی است. با تهیه این محصول شما می توانید در زمان های بلا استفاده مانند زمانی که منتظر اتوبوس یا مترو هستید یا داخل ماشین پشت چراغ قرمز منتظر هستید به تماشای فیلم ها، فایل های صوتی و کتاب های الکترونیکی بپردازید و از این زمان ها برای تسلط بر زبان انگلیسی استفاده کنید. علاوه بر این شما یکبار سرمایه گذاری می کنید و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید مجددا از این محصول استفاده کنید.

چه کسانی این محصول را تهیه نکنند؟

عزیزانی که فکر می‌کنند نیازی به یادگیری زبان انگلیسی ندارند و یا در فکر ارتقاء جایگاه شغلی و اجتماعی خود نیستند و یا عزیزانی که براین باورند برای یادگیری زبان انگلیسی حتما باید در دوره های طولانی مدت موسسه های آموزش زبان شرکت کنند، مطمئن باشند که خرید این محصول فقط باعث اتلاف وقت آنها خواهد شد و از این رو تقاضا می‌کنیم که اگر چنین شرایط یا دیدگاهی دارید، لطفاً اصلاً به فکر تهیه این محصول نباشید!

این دوره پیش نیازی دارد؟

خوشبختانه خیر! تمام مطالب این مجموعه(هرچند که مباحث پیشرفته‌ای را بیان می‌کند) اما نیاز به پیش نیاز خاص و یا گذراندن دوره‌های پیشین ندارند و با داشتن پشتکار می‌توانید به سادگی آن را بیاموزید و از سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی لذت برید.
همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است! حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و یادگیری زبان انگلیسی را از همین حالا شروع کنید.
شما با تهیه این محصول در هیچ حالت ضرر نمی کنید. این دوره ضمانت برگشت کامل وجه دارد. تا ۳۰ روز پس از تهیه این دوره می‌توانید درخواست برگشت وجه را بدهید.

Call Now Button