فقط چند ساعت تا یک تحول بزرگ فاصله دارید

ضمانت و گارانتی بازگشت بدون قید و شرط وجه تا 30 روز در صورت عدم رضایت

قیمت واقعی : 560.000 تومان  قیمت با تخفیف: 279,000 تومان(بسیار کمتر از کلاس های خصوصی)(281 هزار تومان سود شما از این خرید)

با خرید این محصول 3 مجموعه زیر را دریافت خواهید کرد

1- آموزش 504 با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر 504 لغت، کلیه مترادف ها و مثال های مربوط به این لغات را یاد خواهید گرفت. قیمت این مجموعه به تنهایی 160000 تومان است.

2- آموزش 1100 با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر 1100 لغت با نحوه کاربرد این لغات در جملات به شیوه تصویری آشنا خواهید شد. قیمت این مجموعه به تنهایی 235000 تومان است.

3- آموزش لغات TOEFL با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر 450 لغت با نحوه کاربرد این لغات در جملات به شیوه تصویری آشنا خواهید شد. قیمت این مجموعه به تنهایی 165000 تومان است.

جمع کل این 3مجموعه به صورت جداگانه : 560 هزار تومان
تهیه این 3مجموعه با هم و با احتساب 161.000 تومان تخفیف فقط 399 هزار تومان

نمونه ای از ویدئوهای آموزش 504 با اسلاید ویدئو

نمونه ای از ویدئوهای آموزش 1100 با اسلاید ویدئو

نمونه ای از ویدئوهای آموزش لغات TOEFL با اسلاید ویدئو

بسته طلایی حفظ 2000 لغت و 3000 جمله کاربردی در یک نگاه :

موضوع :

همانطور که می دانید بدون داشتن دامنه لغات مناسب در یادگیری هر یک از چهار مهارت ( خواندن، نوشتن، شندین و صحبت کردن) به مشکل خواهید خورد. با یادگیری این ۲۰۰۰ لغت ضروری ده ها قدم از تمام زبان آموزان دیگر جلوتر خواهید بود. در واقع این مجموعه تمام آن چیزی است که برای حرفه ای و متخصص شدن به آن نیاز دارید.

مخاطبان :

 عزیزان دانش آموز و دانشجو که آزمون های زبان را در پیش روی دارند.
هرکسی که می خواهد  در زمان بسیار کوتاه  واژگان ضروری زبان انگلیسی را فراگرفته و متخصص شود.
هرکسی که می خواهد استادانه و با تسلط به زبان انگلیسی صحبت کند.
هرکسی که می خواهد زبان انگلیسی را به صورت عمیق و کاربردی یاد بگیرد و پیشرفتی خارق العاده داشته باشد.
هر کسی که به هر دلیلی نمی تواند در کلاس زبان شرکت کند و می خواهد زبان انگلیسی را در زمان های غیر معمول فرا بگیرد.

نوع فایل :

فیلم های آموزشی با فرمت mp4 قابل اجرا در رایانه شخصی، تلویزیون و گوشی همراه.
صوت های آموزشی با فرمت mp3 قابل اجرا در رایانه شخصی، تلویزیون و گوشی همراه.

محل برگزاری کلاس :

هر جایی که شما دوست دارید (منزل، اتوبوس، اتوموبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده و یا کتاب ها را مطالعه کنید)

اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره  ۰۵۱۳۸۴۱۶۸۵۷  تماس بگیرید.

مبلغ سرمایه گذاری شما

بهای این دوره ۴۷۷ هزار تومان است، کمتر از شهریه 1 ترم کلاس خصوصی زبان و هزینه های جانبی آن. با این تفاوت که این مجموعه خودآموز است و می توانید فیلم ها و فایلهای آن را برای همیشه داشته باشید وبا تهیه این محصول می توانید تعداد ۲۰۰۰ لغت انگلیسی پرکاربرد را فرابگیرید که معادل چندین ترم کلاس زبان انگلیسی است. با تهیه این محصول شما می توانید در زمان های بلا استفاده مانند زمانی که منتظر اتوبوس یا مترو هستید یا داخل ماشین پشت چراغ قرمز منتظر هستید به تماشای فیلم ها، فایل های صوتی و کتاب های الکترونیکی بپردازید و از این زمان ها برای تسلط بر زبان انگلیسی استفاده کنید. علاوه بر این شما یکبار سرمایه گذاری می کنید و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید مجددا از این محصول استفاده کنید.

چه کسانی این محصول را تهیه نکنند؟

عزیزانی که فکر می‌کنند نیازی به یادگیری زبان انگلیسی ندارند و یا در فکر ارتقاء جایگاه شغلی و اجتماعی خود نیستند و یا عزیزانی که براین باورند برای یادگیری زبان انگلیسی حتما باید در دوره های طولانی مدت موسسه های آموزش زبان شرکت کنند، مطمئن باشند که خرید این محصول فقط باعث اتلاف وقت آنها خواهد شد و از این رو تقاضا می‌کنیم که اگر چنین شرایط یا دیدگاهی دارید، لطفاً اصلاً به فکر تهیه این محصول نباشید!

این دوره پیش نیازی دارد؟

خوشبختانه خیر! تمام مطالب این مجموعه(هرچند که مباحث پیشرفته‌ای را بیان می‌کند) اما نیاز به پیش نیاز خاص و یا گذراندن دوره‌های پیشین ندارند و با داشتن پشتکار می‌توانید به سادگی آن را بیاموزید و از سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی لذت برید.
همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است! حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و یادگیری زبان انگلیسی را از همین حالا شروع کنید.
شما با تهیه این محصول در هیچ حالت ضرر نمی کنید. این دوره ضمانت برگشت کامل وجه دارد. تا ۳۰ روز پس از تهیه این دوره می‌توانید درخواست برگشت وجه را بدهید.