بسته طلایی حفظ ۲۰۰۰ لغت

نوع آموزش:        ویدویی به همراه جزوات رمزی
فرمت آموزشی:     MP3 MP4 PDF JPG APK

زبان:                               فارسی/انگلیسی
تولید کننده:                گروه آموزشی زبان رمزی
پیش نیاز:                             ندارد

حفظ برق آسای ۵۰۴ لغت ضروری

به کمک فایل های صوتی و کتاب الکترونیکی این مجموعه که شامل لغت، معنی و رمز است، هر لغت را در کمتر از ۳۰ ثانیه و کل ۵۰۴ لغت را در ۴ ساعت یاد خواهید گرفت. نمونه های این مجموعه را در صفحه محصول مربوط به آن مشاهده بفرمایید. قیمت این مجموعه به تنهایی ۹۸۰۰۰ تومان است.

حفظ برق آسای ۱۱۰۰ لغت ضروری

به کمک فایل های صوتی و کتاب الکترونیکی این مجموعه که شامل لغت، معنی و رمز است، هر لغت را در کمتر از ۳۰ ثانیه و کل ۱۱۰۰ لغت را در ۸ ساعت یاد خواهید گرفت. نمونه های این مجموعه را در صفحه محصول مربوط به آن مشاهده بفرمایید. قیمت این مجموعه به تنهایی ۱۴۸۰۰۰ تومان است.

حفظ برق آسای ۴۵۰ لغت ضروری تافل

به کمک کتاب الکترونیکی این مجموعه که شامل لغت، معنی و رمز است، هر لغت را در کمتر از ۳۰ ثانیه و کل ۴۵۰ لغت را در ۳ ساعت یاد خواهید گرفت. نمونه های این مجموعه را در صفحه محصول مربوط به آن مشاهده بفرمایید. قیمت این مجموعه به تنهایی ۴۸۰۰۰ تومان است.

آموزش ۵۰۴ با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر ۵۰۴ لغت، کلیه مترادف ها و مثال های مربوط به این لغات را یاد خواهید گرفت. قیمت این مجموعه به تنهایی ۱۲۰۰۰۰ تومان است.

آموزش ۱۱۰۰ با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر ۱۱۰۰ لغت با نحوه کاربرد این لغات در جملات به شیوه تصویری آشنا خواهید شد. نمونه این ویدئوها را در صفحه مربوط به این محصول مشاهده بفرمایید. قیمت این مجموعه به تنهایی ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

آموزش TOEFL با اسلاید ویدئو

با کمک ویدئوهای این مجموعه، علاوه بر ۴۵۰ لغت با نحوه کاربرد این لغات در جملات به شیوه تصویری آشنا خواهید شد. نمونه این ویدئوها را در صفحه مربوط به این محصول مشاهده بفرمایید. قیمت این مجموعه به تنهایی ۱۲۰۰۰۰ تومان است.

تمام این مجموعه ها به صورت جداگانه : ۷۳۴ هزار تومان
تهیه کل مجموعه به صورت یکجا با قیمت ۴۷۷ هزار تومان
سود شما : ۲۵۷ هزار تومان + فلش ۳۲ گیگ سن دیسک + ارسال پستی رایگان

بسته طلایی حفظ ۲۰۰۰ لغت در یک نگاه :

موضوع :

همانطور که می دانید بدون داشتن دامنه لغات مناسب در یادگیری هر یک از چهار مهارت ( خواندن، نوشتن، شندین و صحبت کردن) به مشکل خواهید خورد. با یادگیری این ۲۰۰۰ لغت ضروری ده ها قدم از تمام زبان آموزان دیگر جلوتر خواهید بود. در واقع این مجموعه تمام آن چیزی است که برای حرفه ای و متخصص شدن به آن نیاز دارید.

مخاطبان :

 عزیزان دانش آموز و دانشجو که آزمون های زبان را در پیش روی دارند.
هرکسی که می خواهد  در زمان بسیار کوتاه  واژگان ضروری زبان انگلیسی را فراگرفته و متخصص شود.
هرکسی که می خواهد استادانه و با تسلط به زبان انگلیسی صحبت کند.
هرکسی که می خواهد زبان انگلیسی را به صورت عمیق و کاربردی یاد بگیرد و پیشرفتی خارق العاده داشته باشد.
هر کسی که به هر دلیلی نمی تواند در کلاس زبان شرکت کند و می خواهد زبان انگلیسی را در زمان های غیر معمول فرا بگیرد.

نحوه ارائه :

بعد از سفارش با شما تماس گرفته شده و آدرس پستی شما دریافت می گردد و مجموعه در کمتر از ۴ روز کاری بر روی یک عدد فلش ۳۲ گیگ در اختیار شما خواهد بود.

نوع فایل :

فیلم های آموزشی با فرمت mp4 قابل اجرا در رایانه شخصی، تلویزیون و گوشی همراه.
صوت های آموزشی با فرمت mp3 قابل اجرا در رایانه شخصی، تلویزیون و گوشی همراه.
کتاب های الکترونیکی با فرمت pdf قابل مشاهده بر روی کامپیوتر و گوشی تلفن همراه.
همچنین به درخواست برخی عزیزان قابلیت پرینت گرفتن و تهیه نسخه کاغذی نیز به کتاب ها اضافه شده است.

محل برگزاری کلاس :

هر جایی که شما دوست دارید (منزل، اتوبوس، اتوموبیل یا هر جای دیگری که دوست داشته باشید فیلم‌ها را مشاهده و یا کتاب ها را مطالعه کنید)

اگر سوالی دارید و یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره  ۰۵۱۳۸۴۱۶۸۵۷  تماس بگیرید.

با خرید این محصول دقیقا چه چیزی دریافت می کنید :

کتاب الکترونیکی آموزش سریع ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی به روش زبان رمزی + هدایا
کتاب الکترونیکی آموزش سریع ۱۱۰۰ لغت بارونز به روش زبان رمزی + هدایا
کتاب الکترونیکی آموزش سریع لغات ضروری تافل به روش زبان رمزی
ویدئوهای آموزشی کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی
ویدئوهای آموزشی کتاب ۱۱۰۰ لغت بارونز
ویدئوهای آموزشی کتاب لغات ضروری تافل

هدیه ی ویژه :

یک عدد فلش ۳۲گیگ با گارانتی مادام العمر  Lifetime Warranty که تمام فایلها و ویدئوهای بسته طلایی روی آن کپی شده است.
دستور العمل طلایی استفاده از بسته آموزشی جهت حفظ ۲۰۰۰ لغت در وقت های اضافه

زبان رمزی چیست؟

چنانچه هنوز با تکنیک زبان رمزی آشنا نیستید، جهت مشاهده نمونه لغات رمزگذاری شده با کلیک روی دکمه زیر کتابچه رایگان زبان رمزی را دریافت کنید.

مبلغ سرمایه گذاری شما

بهای این دوره ۴۷۷ هزار تومان است، تقریبا معادل شهریه ۲ ترم کلاس زبان
با این تفاوت که این مجموعه خودآموز است و میتوانید فیلم ها و فایلهای آن را برای همیشه داشته باشید وبا تهیه این محصول می توانید تعداد ۲۰۰۰ لغت انگلیسی پرکاربرد را فرابگیرید که معادل چندین ترم کلاس زبان انگلیسی است. با تهیه این محصول شما می توانید در زمان های بلا استفاده مانند زمانی که منتظر اتوبوس یا مترو هستید یا داخل ماشین پشت چراغ قرمز منتظر هستید به تماشای فیلم ها، فایل های صوتی و کتاب های الکترونیکی بپردازید و از این زمان ها برای تسلط بر زبان انگلیسی استفاده کنید. علاوه بر این شما یکبار سرمایه گذاری می کنید و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید مجددا از این محصول استفاده کنید.

من مسعود وجدانی درستکار

مدیر سایت زبان رمزی متعهد میشوم که تا ( ۳۰ روز پس از خرید این محصول) در صورت عدم رضایت شما از محصول کلیه وجه پرداختی را در کمتر از ۳ ساعت و بدون سوال به شما بر گردانم.

چگونه می‌توانم این محصول را تهیه کنم؟

برای تهیه این محصول شما دو روش دارید:
۱. خرید انلاین اینترنتی با کارت‌های عضو شتاب
۲. پرداخت وجه به حساب موسس زبان رمزی

روش تهیه اینترنتی

فقط کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید! اطلاعات ضروری (تلفن و آدرس ایمیل) را وارد کنید سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و بعد از وارد کردن اطلاعات خرید شما تکمیل شده و سپس محصول را دریافت خواهید کرد.

واریز وجه به حساب یا کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد می‌توانند مبلغ محصول را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۲۵۹۳۳۰۵۱ بانک ملت به نام مسعود وجدانی درستکار واریز و موارد زیر را به شماره همراه ۰۹۱۵۴۴۴۳۳۱۹ پیامک کنند تا لینک دانلود از طریق ایمیل یا تلگرام برای ایشان ارسال شود. پیامک باید شامل موارد زیر باشد:

۱. عنوان: پرداخت وجه بسته طلایی

۲. نام و نام خانوادگی

۳. شماره موبایل

۴. زمان، شماره تراکنش و نام بانک

چه کسانی این محصول را تهیه نکنند؟

عزیزانی که فکر می‌کنند نیازی به یادگیری زبان انگلیسی ندارند و یا در فکرارتقا جایگاه شغلی و اجتماعی خود نیستند و یا عزیزانی که براین باورند برای یادگیری زبان انگلیسی حتما باید در دوره های طولانی مدت موسسه های آموزش زبان شرکت کنند، مطمئن باشند که خرید این محصول فقط باعث اتلاف وقت آنها خواهد شد و از این رو تقاضا می‌کنم که اگر چنین شرایط یا دیدگاهی دارید، لطفاً اصلاً به فکر تهیه این محصول نباشید!

این دوره پیش نیازی دارد؟

خوشبختانه خیر! تمام مطالب این مجموعه(هرچند که مباحث پیشرفته‌ای را بیان می‌کند) اما نیاز به پیش نیاز خاص و یا گذراندن دوره‌های پیشین ندارند و با داشتن پشتکار می‌توانید به سادگی آن را بیاموزید و از سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی لذت برید
همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است! حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و یادگیری زبان انگلیسی را از همین حالا شروع کنید.
شما با تهیه این محصول در هیچ حالت ضرر نمی کنید. این دوره ضمانت برگشت کامل وجه دارد. تا ۳۰ روز پس از تهیه این دوره می‌توانید درخواست برگشت وجه را بدهید.