خانه / 504 لغت ضروری را چگونه در 6 ساعت یاد بگیریم؟

504 لغت ضروری را چگونه در 6 ساعت یاد بگیریم؟

آموزش 504 کدینگ

ضمانت و گارانتی بازگشت بدون قید و شرط وجه تا 30 روز در صورت عدم رضایت

موضوع: یادگیری 504 لغت ضروری در 6 ساعت با وُردکلیپ

فرمت آموزش: 5 ساعت ویدئو کلیپ - کتاب الکترونیکی 1116 صفحه ای - 33 ساعت فایل صوتی MP3

پیش نیاز: ندارد

مخاطبان: دانشجویان و علاقه مندان به پیشرفت در زبان انگلیسی

پشتیبانی: پشتیبانی تلگرامی دارد.

قیمت: 550000 تومان 390000 تومان

حجم فایل ها: 3 گیگابایت

تهیه شده در گروه آموزشی زبان رمزی

خبر خوش: هدیه دوم، اپلیکیشن اندرویدی 504 به مجموعه اضافه شد.

این اپلیکیشن اندرویدی به شما کمک می کند به راحتی تمام لغاتی را که از طریق ویدئوها یاد گرفته اید مرور کنید. در واقع این اپلیکیشن به عنوان فلش کارت همیشه در جیب و در کنار شماست. 

همانطور که در ویدئو این اپلیکیشن مشاهده می کنید، بعد از باز کردن اپلیکیشن، 42 درس کتاب 504 لغت ضروری در پیش روی شماست. بعد از باز کردن هر درس 12 لغت آن درس را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر لغت، تصویر آن لغت ( تصویر قسمت مهم ویدئو مربوط به آن لغت جهت یادآوری معنی ) خود لغت، معنی لغت، رمز لغت و یک مثال کاربردی از آن لغت به همراه معنی را مشاهده خواهید کرد.

آیا شما هم این شرایط و احساسات را تجربه کرده اید:

*اساتید و یا دوستان به شما گفته اند: حتما کتاب 504 لغت ضروری را یاد بگیر و شما این کتاب را تهیه کرده اید و هم اکنون متوجه شده اید که زمان زیادی باید صرف یادگیری این لغات کنید.

ممکن است به این نتیجه رسیده اید که یادگیری این کتاب به تنهایی و بدون استاد سخت و یا غیر ممکن است و نیاز دارید یکی برای شما بخواند، نکات و تلفظ ها را بگوید و کمکتان کند.

 

*به منظور یادگیری 504 لغت ضروری، محصول آموزشی ای را از سایت و یا شخص دیگری تهیه کرده اید و بعد از مشاهده و کاربردی نبودن آن، احساس کرده اید که پولتان را دور ریخته اید چون نه محصول آن طور بوده که فروشنده ادعا کرده و نه راهی برای مرجوع کردن آن وجود داشته است.

 

*حتما شما کارهای زیاد و مهم تری دارید که باید انجام دهید و به اندازه کافی فرصت ندارید تا به یادگیری این کتاب اختصاص دهید.

 

*و یا حتی اگر زمان کافی دارید، مدتی وقت صرف خواندن این کتاب کرده اید و بعد به این نتیجه رسیده اید که یادگیری لغات کتاب 504 با روش تکرار و تکرار و تکرار خیلی سخت و کسالت آور است. خسته شده اید و انگیزه و اشتیاقی برای تمام کردن این کتاب ندارید.

اساتید و یا دوستان شما پیشنهاد خوبی به شما داده اند چون:

 • این کتاب پرفروش ترین کتاب لغت زبان در جهان و همچنین در کشورمان ایران است.
 • یادگیری این کتاب تاثیر بی نظیری در سرعت پیشرفت مهارت مکالمه، خواندن، نوشتن و شنیدن شما خواهد داشت.
 • مهمترین منبع آزمون دکترا ، IELTS ،TOEFL ، GRE ، TOLIMO ، FCE و … است
 • پرکاربرد ترین واژگان اخبار و فیلم های خارجی در این کتاب آورده شده.
 • در این چند سال اخیر مهمترین منبع آزمون کارشناسی به کارشناسی ارشد بوده و هست…
 • محبوب ترین کتاب موجود در زمینه ی آموزش واژگانه که مورد تایید و تاکید صاحب نظران آموزش زبان قرار گرفته.

اما راه حل دیگران برای یادگیری 504 لغت ضروری چیست؟

1- یادگیری با روش سنتی تکرار و تکرار و تکرار

هم من و هم شما تجربه استفاده از این روش را زیاد داشته ایم. مخصوصا در دوران مدرسه و دانشگاه.

مشکل این روش این است که در کوتاه مدت بازدهی کمی دارد مثلا اگر شما امروز 100 لغت را به همراه معنی تکرار و تکرار و تکرار کنید بعد از گذشت 3 روز  10 درصد از آنها را به یاد خواهید آورد.

2- تکرار و تکرار و تکرار با استفاده از جعبه لایتنر

جعبه لایتنر یا جی5 ساخته شد تا به شما کمک کند سریعتر به حافظه بسپارید اما برای یادگیری لغات زبان انگلیسی بهترین راه حل نبود. من اولین بار سال 83 (همان سالی که برای اولین بار رمز کردن لغات انگلیسی را شروع کردم) برای یادگیری لغات انگلیسی کنکور از آن استفاده کردم. اگر شما هم تجربه استفاده از جعبه لایتنر را داشته باشید حتما حرف من را تایید می کنید که با توجه به تقسیم بندی هایی که روی این جعبه در نظر گرفته شده است، برای یادگیری تمام 504 لغت، طوریکه به حافظه بلند مدت شما برود و هیچ وقت آنها را فراموش نکنید حداقل به 6 ماه زمان و تکرار و تکرار و تکرار نیاز دارید. اگر با این زمان و روش تکرار و تکرار و تکرار مشکل ندارید می توانید از این روش استفاده کنید.

3- یادگیری لغات در جملات و متن

استفاده از این روش به تنهایی و بدون کمک استاد توصیه نمی شود. اما شاید با این روش و به کمک استاد بتوانید خیلی مفهومی و عمیق لغات را یاد بگیرید اما زمان بسیار زیادی باید به این کار اختصاص دهید زیرا علاوه بر کارهای دو روش بالا باید جملاتی که آن لغت در آنها استفاده شده است را یاد بگیرید و یا به خاطر بسپارید و همچنین پایه زبان انگلیسی شما می بایست متوسط رو به بالا باشد تا تمرکز و توجه شما روی لغات پایه و نکات ساده گرامری مصرف نشود. 

4- استفاده از روش کدینگ و رمزگردانی

با وجود اینکه بیش از 50 سال از ابداع این روش گذشته است اما هنوز هم محبوبیت و طرفدارانی دارد و در سایت زبان رمزی هم محصولاتی با این روش وجود دارد. در این روش عملیات تصویرسازی و خیال پردازی کاملا به عهده ذهن شماست و به نظر ما در کنار مزایای زیاد این روش نسبت به روش های دیگر، این مورد می تواند از معایب باشد. زیرا برای لغات دشوار که تصویرسازی پیچیده تری دارند انرژی و توان زیادی از مغز شما مصرف خواهد شد.

 

5- استفاده از ویدئو و تصویر

تصاویر ( مخصوصا تصاویر متحرک و فیلم) برای یادگیری بهتر و سریعتر و ماندگاری بیشتر در ذهن به شما کمک می کنند.

حتما در گذشته (حتی گذشته های دور) کلیپ های جالبی تماشا کرده اید که اگر کسی به شما بگوید سریع یادتان می آید. مخصوصا اگر در آن کلیپ اتفاق عجیب و غریب، جالب و یا طنز بسیار خنده داری رخ داده باشد.

کاری که یک تصویر انجام می دهد هزاران متن شاید نتواند انجام بدهد.

اگر بتوانید لغات را با تصاویر و فیلم های جالب در ذهن خود همراه کنید محال است آن لغت را به آسانی فراموش کنید.

اما چطور؟ و آیا خودتان می توانید این کار را انجام دهید؟

بهترین راه حل مـا برای یادگیری 504 لغت ضروری چیست؟

هنوز با روش خلاقانه وردکلیپ آشنا نیستید!؟

این مجموعه شامل 504 عدد کلیپ جذاب با تم طنز و با متوسط زمانی 30 ثانیه برای تمام 504 لغت ضروری است.

سناریو و بازی بازیگران در هر کلیپ شامل یک رمز است که آن رمز در ذهن شما معنی لغت را به آن لغت قلاب می کند.

اصول کار به این صورت است که ما ابتدا یک آوای فارسی برای آن لغت انگلیسی پیدا کردیم. مثلا برای لغت Vanish وَنیش به معنی ناپدید شدن، آوای فارسی وَنِش ( یعنی ماشین وَن او) را در نظر گرفته ایم و با آن یک جمله ساخته ایم که هم کلمه وَنیش داخل آن باشد و هم کلمه ناپدید شدن و در نهایت بازیگران فیلم آن را بازی کرده اند. بنابراین فقط با تماشای فیلم به راحتی لغت و معنی آن در ذهن شما به هم قلاب می شوند.

پس به طور خلاصه:

1- آوای فارسی برای آن لغت انگلیسی پیدا میکنیم. این آوای فارسی ما را یاد تلفظ انگلیسی آن لغت می اندازد.

2- با این آوای فارسی که پیدا کرده ایم و معنی لغت یک رمز می سازیم.

3- برای هک شدن رمز در ذهن، فیلم وردکلیپ که برای آن ساخته شده است را تماشا می کنیم.

هم اکنون برای درک بهتر این موضوع می توانید نمونه کلیپ های وردکلیپ را در همین صفحه تماشا کنید.

می دانیم که شما :

* می خواهید پیشرفت کنید و هرچه سریعتر کتاب 504 لغت ضروری را یاد بگیرید اما حاضر نیستید ریسک کنید و می خواهید حال که می خواهید سرمایه گذاری کنید، بهترین انتخاب خود را انجام دهید.

 

*از روش های متعدد و پیشنهادی مختلف برای تقویت دامنه لغات و یادگیری 504، گوشتان پر است و به دنبال یک منبع آموزشی مطمئن و کاربردی هستید که شما را به اهدافتان برساند.

 

*از بسته های آموزشی، یا دوره هایی که قبلا شرکت کرده اید رضایت کافی ندارید و احساس می کنید کاش زودتر با این محصول آشنا شده بودید و پولتان به هدر نمی رفت.

چرا این مجموعه، یک بسته جامع و کامل برای یادگیری کتاب 504 است؟

محتوای این مجموعه دقیقا شامل چیست؟

بیش از 5 ساعت وردکلیپ حفظ برق آسای لغات 504 که به شما کمک می کند در کمتر از 6 ساعت کل 504 لغت انگلیسی بسیار ضروری را به حافظه بلند مدت خودتان بسپارید. نمونه ای از این کلیپ ها را در همین صفحه مشاهده کنید و ببینید به چه راحتی و در کمتر از 30 ثانیه می توانید هر لغت را یاد بیگرید.

 

بیش از 5 ساعت اسلاید ویدئو لغات 504 که به شما کمک می کند با کاربرد لغات در جملات خیلی سریع و لذت بخش آشنا شوید و توانمندی تان در ترجمه متون انگلیسی به طرز شگفت انگیزی از این رو به آن رو شود. نمونه این ویدئو را در همین صفحه می توانید ببینید.

 

بیش از 33 ساعت تدریس صوتی بسیار مهم کتاب 504 که در واقع استاد مثل کلاس درس کتاب 504 را بسیار حرفه ای تدریس می کند طوریکه که با گوش دادن و یادگیری آن اطلاعات می توانید حتی بزرگترین اساتید زبان را متحیر کنید زیرا ما نزدیک به 2 سال برای تحقیق و پژوهش راجب آن زمان صرف کرده اید و تقریبا هیچ استادی چنین زمانی را به کتاب 504 لغت ضروری اختصاص نداده است. نمونه ای از این فایل های صوتی را می توانید در زیر گوش کنید.

 

کتاب الکترونیکی 1116 صفحه ای شامل نکات طلایی 504 که به شما کمک می کند بسیار حرفه ای و عمیق کتاب 504 لغت ضروری را یاد بگیرید در واقع این کتاب شامل تمام نکاتی است که در فایل های صوتی توسط استاده توضیح داده می شود و شما را از جزوه نویسی هنگام گوش دادن به تدریس صوتی استاد بی نیاز می کند. نکات این کتاب به شما کمک می کند مثل یک استاد حرفه ای زبان انگلیسی به نظر برسید.

 

تجزیه و تحلیل و ریشه شناسی لغات 504 که شما را از هر محصول جانبی و یا کلاس حضوری دیگر که با هزینه های بسیار بالا  برای یادگیری 504 لغت ضروری برگزار می شود بی نیاز می کند.  در واقع شما با این آموزش سود و صرفه جویی بسیار زیادی خواهید داشت.

 

یادگیری بیش از 3000 لغت مترادف و متضاد با لغات 504 که در فایل های صوتی و کتاب الکترونیکی به شما آموزش داده می شود  دامنه لغاتتان را به صورت شگفت انگیزی تقویت می کند تا معادل چندین ترم کلاس زبان پیشرفت و بتوانید تقریبا اکثر متون عمومی زبان انگلیسی را متوجه شوید. 

 

یادگیری بیش از 2000 جمله کاربردی مرتبط که در فایل های صوتی، کتاب الکترونیکی و اسلاید ویدئوها به شما آموزش داده می شود رشد قابل توجهی در سطح زبان شما و فهم عمیق شما از لغات 504 و بیش از 3000 لغت دیگر به وجود می آورد تا بتوانید عمق اطلاعات و توانمندی خود را به رخ دیگران بکشید.

 

 

آشنایی با لغات مهم و پرتکرار در آزمون ها که در کتاب الکترونیکی برای شما علامت گذاری شده است می تواند سرعت مرور و تمرکز شما برای یادگیری لغات مهم آزمون های زبان را چندین و چند برابر کند. تا بتوانید به راحتی در آزمون ها ترجمه کنید و درصد مناسبی از این قسمت کسب کنید.

شاید محصول ما یک خودآموز کامل زبان انگلیسی نباشد ولی بـه شما قول می دهیم گنجینـه لغات انگلیسی و دانش لغاتتان بسیـار قدرتمنـد شـود.

یادگیری با روش های سنتی

یادگیری با روش جدید وُردکلیپ

ویدئو طولانی و خسته کننده

ویدئو کوتاه 1 دقیقه ای

حضور در کلاس

یادگیری در محل و زمان دلخواه در خانه یا محل کار

دیدن نتیجه بعد از مدت نامعلوم

دیدن نتیجه در هر دقیقه

یادگیری تک بعدی

یادگیری با فیلم ، صوت، پی دی اف

جزوه نویسی

بی نیاز از جزوه نویسی به دلیل وجود کتاب الکترونیکی تمام نکات

عدم امکان مرور و یا مرور دشوار

مرور سریع با ویدئو و فایل های صوتی

تمرکز روی ظاهر و زرق و برقها

تمرکز روی محتوا، مباحث آموزشی کاربردی و تکنیکی

تبلیغات وسیع و پشتیبانی ضعیف

ارائه گارانتی واقعی بازگشت وجه تا 30 روز، برای اثبات نتیجه بخش بودن آموزش ها

محتـوای ایـن مجموعـه آموزشی دقـیقا شـامل چیـست !؟

آموزش 504

آموزش کل 504 لغت در کمتر از 6 ساعت

زمان در نظر گرفته شده برای به خاطر سپاری با این روش برای هر لغت بین 15ثانیه تا 60 ثانیه می باشد.
آموزش 504

تدریس صوتی بیش از 3000 لغت ضروری دیگر

بیش از 3000 لغت مهم دیگر به صورت صوتی تدریس شده و در اختیار شما قرار می گیرد.
آموزش 504

تدریس کامل کلیه لغات و کاربرد لغات در جملات

در کنار یادگیری بیش از 3500 لغت شما با همنشینی ها و جایگاه  هر کدام از آنها آشنا خواهید شد.
آموزش 504

ارائه ویدیو کلیپ های رمزی ساخته شده برای هر لغت

تماشای این ویدیوها، یادگیری زبان را برای شما لذت بخش و روند یادگیری شما را بسیار تسریع می کند.

نمونه ای از ویدئوهای وردکلیپ

نکاتـی که خیـلی از اسـاتید زبان و موسسات می خواهند فقط در انحصـار خودشان باشد و نمی خواهند شما بدانید، در این کتاب قرار داده شده است.

 • تصاویر اختصاصی برای هر لغت
 • متن کامل توضیحات صوتی استاد (انگلیسی و فارسی)
 • مثال های مهم و کاربردی بیشتر خارج از کتاب برای هر لغت بجز 3مثال کتاب
 • ریشه شناسی واقعی و تجزیه و تحلیل حرفه ای لغات
 • ارائه نکات مهم و معرفی 200 لغت مهم از 504 لغت برای آزمون
 • یادگیری بیش از 3000 لغت مترادف، متضاد و هم معنا با لغات 504
کتاب 504 لغت

نمونه ای از صفحات کتاب الکترونیکی 504 لغت ضروری

هدیه ویژه به ارزش 120 هزار تومان: آموزش و مرور لغات، مثال ها و مترادف های 504 با اسلاید ویدئو

مبلغ سرمایه گذاری شما

بهای این دوره با تخفیف 390000 تومان است (کمتر از شهریه 3 ترم کلاس خصوصی زبان) با این تفاوت که این مجموعه خودآموز است و میتوانید فیلم ها و فایلهای آن را برای همیشه داشته باشید و مطالب بسیار کاربردی، عملی و موثر خواهد بود و بلافاصله می توانید نتایج آن را در به وجود آمدن فرصت ها و پیشرفت های بزرگ در کار، تحصیل و زندگی خودتان شاهد باشید. علاوه بر این شما یکبار سرمایه گذاری می کنید و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید مجددا از این محصول استفاده کنید.

نمی خواهید به جمع 855 مشتری راضی ما بپیوندید؟

ضمانت و گارانتی بازگشت بدون قید و شرط وجه تا 30 روز در صورت عدم رضایت​

سوالات رایج و پاسخ آنها:

بله – ما در قیمت گذاری در نظر می گیریم که آن محصول حداقل چند برابر آن مبلغ برای شما سودآور باشد. با اطمینان به شما می گوییم این مجموعه به اندازه حداقل 10 ترم کلاس زبان خصوصی برای شما آموزش های نکته به نکته دارد. بنابراین شما فقط شهریه یک ترم کلاس خصوصی را پرداخت میکنید اما به اندازه 10 ترم جلو هستید. کمتر از یک ترم زمان می گذارید اما حداقل به اندازه 10 ترم پیشرفت می کنید. بنابراین در زمان شما هم صرفه جویی می شود. بجای آموزش های خشک و سنتی از آموزش های جذاب و ویدئویی استفاده می کنید. هر زمان بخواهید می توانید فایل های صوتی و ویدئویی را مرور کنید و ده ها مزیت دیگر. 

بله – سایت زبان رمزی دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت و تحت نظارت آنها و با 5 سال سابقه فعالیت بدون حتی یک نارضایتی و یا شکایت است. ما صداقت خریدار را قبول داریم و معتقدیم این محصول برای کسانی که قصد سوء استفاده دارند نتنها سبب خیر و برکت نخواهد شد بلکه سبب خسران و گرفتاری آنها شده و کارما خواهد داشت. بنابراین ملاک تشخیص خوب یا بد بودن آموزش ها فقط شخص خود شماست و در صورت نارضایتی کل وجه شما بدون سوال و قید و شرط به شما عودت داده خواهد شد. با توجه به سابقه فعالیت و اینکه فعالیت ما قانونی و تحت نظارت هستیم قولی نمی دهیم که به آن عمل نکنیم.

بلافاصله پس از پرداخت وجه، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود و می توانید دانلود و استفاده کنید.

بله – شما می توانید ویدئوها و فایل های صوتی و کتاب الکترونیکی را روی گوشی تلفن همراه خود ( Android یا IOS ) و یا هر دستگاه دیگر که قابلیت پخش فایل های صوتی و یا نمایش فایل های ویدئویی و یا کتاب الکترونیکی داشته باشد استفاده کنید.

بله – اگر می خواهید در یکی از این آزمون ها شرکت کنید، حتما حتما حتما این محصول  به شما کمک بزرگ و قابل توجهی خواهد کرد. چون علاوه بر یادگیری سریع و دائمی لغات و صرفه جویی بسیار زیاد در وقت، در فایل های صوتی و کتاب الکترونیکی نکات بسیار درجه یک و منحصر به فردی برای شما بیان شده است و علاوه بر آن، 200 لغت پر تکرار در این آزمون ها را با علامت ستاره برای شما مشخص کرده ایم. با خیال راحت از این مجموعه استفاده کنید و لذت ببرید.

اگر این محصول را تهیه نکنم چه اتفاقی می افتد؟

خیلی راحت بگویم! هیچ اتفاقی!

و شما با همان شیوه قدیمی لغات زبان انگلیسی را به حافظه خواهید سپرد.

اگر از مطالب این مجموعه استفاده نکنید هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. میلیون ها انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از این تکنیک های موثر ندارند و به زندگی روزمره خود می پردازند …

اما معدود افرادی هستند که برای موفقیت های خود برنامه دارند و معتقدند که بزرگترین سرمایه انسان وقت است. این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند.

این مجموعه آموزشی فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد

می‌توانند مبلغ 390000 تومان به شماره کارت 6037997184360973 بانک ملی به نام مسعود وجدانی درستکار واریز و موارد زیر را به شماره همراه 09154443319 پیامک کنند:

1. نام و نام خانوادگی

2. شماره موبایل

3. اسم محصول، مبلغ، زمان تراکنش و چهار رقم آخر شماره کارت

Call Now Button