دسته بندی ها
بزن بریم

حفظ فوق سریع 504 لغت ضروری

با تکنیک زبان رمزی، در زمان بسیار کمتر، 504 لغت ضروری را به حافظه بلند مدتتان بسپارید.

ضمانت و گارانتی بازگشت بدون قید و شرط وجه تا 30 روز در صورت عدم رضایت

موضوع: حفظ فوق سریع 504 لغت ضروری با تکنیک زبان رمزی

فرمت آموزش: کتاب الکترونیکی 88 صفحه ای ، 190 دقیقه فایل صوتی MP3

پیش نیاز: ندارد

مخاطبان: دانشجویان و علاقه مندان به پیشرفت در زبان انگلیسی

پشتیبانی: پشتیبانی تلگرامی دارد.

قیمت: 99000 تومان

ججم فایل ها: 352 مگابایت

تهیه شده در: گروه آموزشی زبان رمزی

مزیت های انحصاری این بسته آموزشی

هدف ما از تولید بسته حفظ فوق سریع 504 لغت ضروری با تکنیک زبان رمزی، ایجاد راحتی، ایجاد سرعت و دقت در یادگیری، صرفه جویی در وقت و هزینه شماست.

فایل های فلش کارت و کتابچه جیبی، اپلیکیشن اندرویدی 504 و 42 عدد فایل صوتی کوتاه و لقمه لقمه شده که شامل تلفظ صوتی لغات، ترجمه فارسی و رمز کوتاه و مختصر است به تمام افراد پر مشغله کمک می کند در هر شرایطی، مثل ماشین، مترو و اتوبوس و یا هنگام پیاده روی، بتوانند از زمان خود بهترین استفاده ممکن را ببرند و چندین لغت انگلیسی مهم را به حافظه بلند مدت خود بسپارند. قابل استفاده بودن کتاب الکترونیی بر روی گوشی تلفن همراه و ارائه نسخه سیاه و سفید قابل پرینت این موضوع را تکمیل می کند تا بتوانید در هر شرایطی به راحتی یادگیری خود را ادامه دهید. همه می دانند سرمایه گذاری در دوره ی آموزشی مناسب ، یکی از امن ترین سرمایه گذاری های دنیاست. پس با ما ، جلوتر از دیگران حرکت کنید .

مبلغ سرمایه گذاری شما

بهای این دوره 199 هزار تومان است (تقریبا معادل شهریه یک ترم کلاس عمومی زبان!)

با این تفاوت که شما با تهیه این محصول می توانید تعداد 1100 لغت انگلیسی پرکاربرد را فرابگیرید که شما را نسبت به سایر افرادی که آن را یاد ندارند بسیار متمایز می کند. با تهیه این محصول شما می توانید از زمان های بلا استفاده مانند زمانی که پشت ترافیک و یا در مترو و اتوبوس هستید برای تسلط بر زبان انگلیسی استفاده کنید. علاوه بر این شما یکبار سرمایه گذاری می کنید و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید مجددا از این محصول استفاده کنید. در حالیکه آموزش هایی که به صورت حضوری دریافت می کنید اینگونه نیستند. همه می دانند سرمایه گذاری در دوره ی آموزشی مناسب، یکی از امن ترین سرمایه گذاری های دنیاست. پس با ما، جلوتر از دیگران حرکت کنید.

ما می دانیم که ...

میخواهید دامنه لغات شما بسیار بهتر از گذشته شود تا احتمالا در آزمون های پیش روی موفقیت بیشتری کسب کنید.

می خواهید از زمان و انرژی ای که می گذارید بیشترین بهره را ببرید و در آینده به خاطر نتیجه بخش نبودن زمانی که صرف کرده اید، حسرت نخورید.

دلتان می خواهد به راحتی، و بدون گیج شدن، هنگامی که معنای لغاتی که یاد گرفته اید را نیاز دارید، آنها را به یاد آورید.

از میزان مهارتی که در دوران تحصیل در زبان انگلیسی بدست آورده اید رضایت ندارید، کلی زمان و هزینه از دست داده اید اما بازهم می خواهید پیشرفت کنید ولی حاضر به ریسک مجدد نیستید و حالا که تصمیم به پیشرفت خود گرفتید، این بار می خواهید بهترین انتخاب خود را انجام دهید.