دسته بندی ها
بزن بریم

دانلود کتاب 600 لغت ضروری TEOIC

دانلود کتاب 600 لغت ضروری TEOIC

 

دانلود کتاب 600 لغت ضروری TEOIC600 لغت ضروری TEOIC از انتشارات بارونز مرجعی برای داوطلبان امتحان معتبر (TOEIC (Test of English for International Communication است  و جدیدترین ویرایش کتاب ویراست پنجم آن است.

TOEIC بخت آزمایی زبان انگلیسی است برای کسانی که خواهان شغلی در کشورهای روپایی و آمریکای شمالی هستند ، بسیاری از شرکتهای کوچک و بزرگ تجاری دولتی برای استخدام کاندیدای خود به نمره ی این امتحان برای بررسی توانایی او در ارتباط موثر با زبان انگلیسی تکیه میکنند.

600 لغت ضروری TEOIC شما را برای فهمیدن متون تخصصی دراین امتحان آماده میکند. هرفصل کتاب متن هایی که در امتحان آمده را به تفکیک پوشش میدهد و معمولا لغات آورده شده در فصل ها تخصصی نیستند و همگی لغات پرکاربرد و متداولی هستند که در اکثر متون تکرار میشوند؛ هرچند کلمات تخصصی نیستند اما دانستن آنها تاثیر چشم گیری در افزایش نمره آزمون خواهد داشت.

آزمون توئیک (TOEIC) کوتاه شده عبارت سنجش زبان انگلیسی برای روابط بین الملل است که به ارزیابی توانمندی های زبان آموزان جهت فعالیت در فضای International می پردازد. TOEIC یک Test چهار گزینه ای برای ارزیابی توانمندی های زبان آموزان در زبان انگلیسی است. TOEIC در پرینستون، نیو جرسی، به وجود آمد، ولی در حال حاضر در اختیار دفتر ژاپنی TOEIC در توکیو است. آزمون TOEIC شباهت زیادی با آزمون تافل دارد ولی در موضوعات دارای تفاوت هایی می باشند.

کتاب 50 درس دارد و بعداز هر 5 درس، درسی  برای مرور دورس قبلی قرار داده شده است که از لغات و کلمات آنها آزمون میگیرد و همانند سایر کتابهای انتشارات بارونز پاسخنامه دارد.

جهت دانلود روی دکمه زیر کلیک کنید …

موفق باشید…

تیم زبان رمزی وب‌سایت

یک نظر

  • مهدی گفت:

    ممنونم. امیدوارم بتوانم از این کتاب بهره ببرم.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.