دسته بندی ها
بزن بریم

دانلود کتاب American English File 4

دانلود کتاب American English File 4 خدمتی دیگر از سایت زبان رمزی

american-english-file-4,american english file,آموزش زبان انگلیسی,زبان انگلیسی,یادگیری زبان انگلیسی,دانلود رایگان کتاب زبان pdf,تقویت مهارت مکالمه,تقویت مهارت نوشتاری,تقویت واژگان
American English File ها مجموعه پنج کتاب (در ویرایش دوم شش کتاب) فوق العاده عالی برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی هستند که در سال 2008 از سوی انتشارات آکسفورد روانه بازار شدند ، این مجموعه به دلیل سادگی بیان ، لحن طنز ، تصاویر خوب و موضوعات عالی و تشویق زیاد به مکالمه با استقبال گسترده ای مواجه شد. جمع بندی گرامر و لغات و پرداختن به تلفظ زبان آموزان را به سرعت به مهارتهای چهارگانه مسلط میکند ؛ کتاب American English File 4 را میتوانید در ادامه دانلود کنید.

این جلد از کتاب هشت فایل دارد که هر فایل شامل 4 بخش است و به یک موضوع میپردازد آخر کتاب برای هر بخش از فایل ها مجموعه گرامر تحت عنوان Grammar Bank طراحی شده که به تدریس نکته ای گرامر و چند مثال و تمرین اختصاص دارد ؛ موجود بودن Aoudio Script ها در انتهای کتاب work و studemt کتاب را کامل کرده است.

کتاب آخر ویرایش اول ، کتابی متمایز در این سطح است ، بخش Idioms and collocations در انتهای کتاب به صورت ملموس تر و کاربردی تر به آموزش زبان انگلیسی پرداخته و تمام Listening ها ( با عنوان On the Street ) درست شنیدن لهجه یک آمریکایی را تمرین میدهند.  فایل ضمیمه شامل student book, teacher book و work book این مجموعه می باشد.

استفاده از این مجموعه واقعا خالی از لطف نیست با مراجعه به سایت آکسفورد میتوانید این کتابها را بیشتر تمرین کنید و در مورد آنها بیشتر بدانید.

برای دانلود کتاب  American English File 4 روی دکمه زیر کلیک کنید…

download

موفق باشید و لذت ببرید…

 

آيا شما هم سوالی داريد؟

سوالات زبان انگليسی خود را در بخش نظرات اين مطلب مطرح کنيد و تا آخر هفته جواب آن را دريافت کنيد.

 

لطفا با کلیک روی زیر ما را در گوگل محبوب کنید.

تیم زبان رمزی وب‌سایت

یک نظر

  • حمیدی گفت:

    عالی
    سپاس

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *