دسته بندی ها
بزن بریم

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با نرم افزار

آیا نرم افزار آموزش زبان انگلیسی مناسبی می شناسید؟ شما هم دائم در حال استفاده از تلفن همراه یا تبلت هستید؟ وقتی برای مرور زبان انگلیسی ندارید و همیشه این کار را برای “شنبه” ها نگه می دارید؟ راستی گوشی تان اسمارت فون است؟ اگر جوابتان مثبت است یا تبلت دارید ؛ در این پست قرار گذاشتم (با خودم) شنبه ی شما را (همان که قرار است یادگیری زبان انگلیسی را در آن شروع کنید) جلو بیندازم (:دی)!!! در این پست به معرفی چند اپلیکیشن عالی برای آموزش زبان انگلیسی میپردازیم …

با نرم افزارهای زیر بهتر است تمرین های سخت و کسل کننده گرامر و لغت زبان انگلیسی را فراموش کنید :

Rosetta Stone

Website:

http://www.rosettastone.eu/

iOS:

http://itunes.apple.com/us/app/rosetta-course/id435588892?mt=8

Android:

http://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.rosettastone.mobile.CoursePlayer&hl=en

اگر در گوگل دنبال منابع آموزش زبان انگلیسی گشته باشید ممکن است در جستجوهای بعدی (مخصوصا در گوگل پلی) به اسم یا لوگو Rosetta Stone برخورد کرده باشید ، روزتا استن بی شک یکی از معروفترین برنامه های آموزش زبان انگلیسی است که متدی منحصر به فرد دارد!

آموزش زبان انگلیسی با نرم افزار

  همه ی ما زبان انگلیسی را در قالب و مقایسه با زبان فارسی آموخته ایم ؛ گرامر انگلیسی را با دستور زبان فارسی مقایسه و معنی لغات را با ترجمه فارسی آنها به خاطر سپرده ایم ؛ این روشی مرسوم در سراسر جهان است اما روزتا استن انگلیسی را با انگلیسی آموزش میدهد!!؟

میپرسید یعنی چگونه؟

پاسخ میدهم : در مرحله اول همه ی کلمات و فرمتهای اساسی مورد نیاز را از طریق تصویر خواهد آموخت و مخاطب خود را برای جملات سنگین تر و ساختارهای پیچیده تر آماده میکند.

مثلا : کلمات man ، woman و park را با تصاویر آموزش میدهد و در مرحله بعد جمله ی “A man and a woman is sitting in the park” با تصویری نمایش داده میشود ، بی شک کلمه ی ناآشنای این جمله sit است که آن هم با توجه به تصویر و آموزش های قبلی واضح و قابل حدس میشود. (به همین راحتی)

روزتا استن بدون هیچ معادل سازی یا نیازی به زبان بومی به آموزش زبان انگلیسی می پردازد پس اگر میخواهید بدون تکیه به فارسی ، انگلیسی بیاموزید این اپلیکیشن پیشنهاد من خواهد بود. 🙂

Memrise

Website:

http://www.memrise.com/

iOS:

http://itunes.apple.com/us/app/memrise-learn-chinese-spanish/id635966718?mt=8

Android:

http://play.google.com/store/apps/details?id=com.memrise.android.memrisecompanion&hl=en

ممرایز اپلیکیشنی است با تمرکز بر روی آموزش لغات زبان انگلیسی و با چندین و چند راه خلاقانه و سرگرم کننده به حفظ و به خاطر سپردن واژه ها کمک میکند. (مسلما هرمطلب خنده داری در ذهن بیشتر می ماند ، دقیقا بر همین اساس ما زبان رمزی را طراحی کرده ایم :دی)

خیلی جالب است که مدت دوره های آموزشی این نرم افزار توسط خود کاربران طراحی میشود و شما میتوانید مدت دوره های کاربران دیگر را هم ببینید (فضولی :دی) مثلا ببینید فلان شخص افعال بی قاعده را در چند روز مسلط شده است!

تقریبا سیرده صفحه از دوره های مختلف در این نرم افزار موجود هستند که آسان ترینشان “افعال بی قاعده” و سختترین آنها “داستان دو شهر : چارلز دیکنز” است.

خیلی از زبان آموزان از حفظ کردن لغات شاکی هستند و آن را سرسخت ترین مشکل خود در آموزش زبان میدانند اما با استفاده از Memrise یک راه آسان پیش پای شما خواهد بود…

ممرایز یک راه سرگرم کننده و موثر هم برای سطح مبتدی و هم سطح پیشرفته است ، برای هرکسی با هرسطحی که میخواهد دامنه لغاتش را در زبان انگلیسی بالا ببرد من Memrise (و البته زبان رمزی خودمان :دی) را پیشنهاد میکنم.

به آینده امیدوار باشید…

 

آيا شما هم سوالی داريد؟

سوالات زبان انگليسی خود را در بخش نظرات اين مطلب مطرح کنيد و تا آخر هفته جواب آن را دريافت کنيد.

 

لطفا با کلیک روی زیر ما را در گوگل محبوب کنید.

تیم زبان رمزی وب‌سایت

یک نظر

  • سعید گفت:

    لطفا نرم افزاری برای یادگیری لغات معرفی کنید.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *