دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با اخبار فناوری لمس مجازی

touch-news

[restrict subscription=1]

[/restrict]

? با کلیک روی دکمه پلی فایل صوتی اخبار فناوری لمس مجازی را گوش کنید.

آموزش زبان انگلیسی با اخبار فناوری لمس مجازی که خبر155 ام است، اختصاص دارد به این خبر که ایپد تکنولوژی نمایشگر جدیدی با قابلیت ارائه بازخورد لمسی را در CES 2017 تشکیل داده است. متن انگلیسی خبر به همراه ترجمه فارسی را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی با اخبار فناوری لمس مجازی

آموزش زبان انگلیسی با اخبار فناوری لمس مجازی

Tanvas wants to let you feel fabric through your touchscreen
Imagine shopping for clothes on your iPad and actually being able to feel the fabric before you make a purchase. That’s the idea at the core of Tanvas Touch — a surface haptics technology on display at CES 2017.
You might be familiar with ordinary haptic feedback.
Smartphones use it to help make typing on a touchscreen feel more tangible.
After extensive research at Northwestern University, TanvasTouch technology refines that same idea so that if you scroll your finger across your iPad, you can actually tell the difference between corduroy and silk.
Though I’m excited by the idea, I wasn’t impressed .
I scrolled my finger across the screen (a Nexus 9 tablet) on surfaces supposed to resemble wooden bridges, cobblestone, and grass.
Tanvas is rolling out the tech now, and it could be implemented into anything with a touchscreen.
Other than shopping, the tech could increase immersion in games or even help the visually impaired.

Tanvas به شما اجازه می دهد که پارچه را از طریق صفحه نمایش لمسی لمس کنید. 
تصورکنید خرید لباس روی آیپدتان را که می توانید واقعاً جنس لباس را پیش از خریدکردن لمس کنید؛ این همان ایده ای است که هسته Tanvas Touch، تکنولوژی لمس سطح است و در CES 2017 نمایش داده است.
شما ممکن است با بازخوردهای لمسی معمولی آشنا باشید. موبایل های هوشمند از این تکنولوژی به هنگام برخورد انگشتان با نمایشگر برای ایجاد حس واقعی در کاربر بهره می برند.
پس از تحقیقات گسترده در دانشگاه نورث وسترن، تکنولوژی TanvasTouch تصحیح شده است به همان ایده ای که اگر شما انگشتان تان روی آپید بکشید ، قادر به تمیز دادن جنس مخمل و ابریشم از یکدیگر هستید.
هرچند من از این ایده هیجان زده هستم اما من را تحت تاثیر قرار نمی دهد. من انگشتم را روی صفحه (یک تبلت نکسوس9 ) می کشم و فرض می کنم که شبیه به پول چوبی، سنگ فرش و چمن است.
تکنولوژی TanvasTouch در حال حاضر درحال گردش است و می تواند در هر چیزی که دارای نمایشگر لمسی است، اجرا شود . ضمناً این تکنولوژی بجز خرید ، می تواند به باورپذیری هرچه بیشتر بازی های ویدیویی نیز منجر شود.

منبع: CNET

 

آيا شما هم سوالی داريد؟

سوالات زبان انگليسی خود را در بخش نظرات اين مطلب مطرح کنيد و تا آخر هفته جواب آن را دريافت کنيد.

 

لطفا با کلیک روی زیر ما را در گوگل محبوب کنید.

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *