دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با اخبار – جی میل 2

در اولین خبر gmail منتشر شده در بخش آموزش زبان انگلیسی با اخبار سایت زبان رمزی، 3 راهکار برای استفاده حرفه ای از gmail معرفی شد . در آموزش زبان انگلیسی با اخبار امروز نیز به معرفی سه راهکار دیگر برای استفاده حرفه ای از gmail می پردازیم:

FullContact shows everything you need to know about anyone who emails you

آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار - gmail

This Chrome extension lets you see the social profiles and job titles of everyone who sends you emails. You can read through their tweets, check out their Instagram photos, and browse their Facebook updates. You can even get detailed information on their organizations — like location, size, and demographics.

And it works with Google Calendar as well, in case you want to brush up before a meeting.

Mixmax lets you create one-click templates and polls, and it helps you easily schedule meetings

6

Mixmax is a Chrome extension that is full of useful nuggets. It makes scheduling meetings easy by letting people select times within the email itself and tracking when someone has opened the message so you know when to bug them. It also saves you time with the ability to both schedule emails to be sent later and create one-click email templates.

Mailburn turns your Gmail into WhatsApp when you check it on your phone

7

This iPhone app automatically shows you Gmail conversations with real people only. The theory is that you can take care of things like newsletters when you are at your computer but that you don’t want to miss an email from an actual person when you are on the go. In the app, you see conversations as chats like in WhatsApp, without things like “Show quoted text.”

Fullcontact هر چیزی که نیاز دارید درمورد افرادی که به آن ها ایمیل می زنید بدانید را به شما نشان می دهد

افزونه FullContact که برای کروم توسعه یافته است، به کاربران این امکان را می‌دهد که با پروفایل و کار افرادی که برایشان ایمیل ارسال کرده‌اند آشنا شوند. با استفاده از این افزونه می‌توانید توئیت‌هایشان را مطالعه و به تصاویر اینستاگرامشان نگاه کنید. همچنین امکان مشاهده بروزرسانی های فیسبوک این افراد نیز وجود دارد. شما حتی می‌توانید اطلاعاتی در خصوص سازمانی که در آن کار می‌کنند مانند موقعیت، ابعاد و تعداد اعضای آن سازمان به دست آورید.

این افزونه با تقویم گوگل (Google Calendar) نیز به خوبی کار می‌کند که از طریق آن می‌توانید پیش از ملاقات‌ها، اطلاعات زیادی را از فرد مقابل به دست آورید.

Mixmax  به شما امکان می دهد تا با یک کلیک قالب ها و نظرسنجی ها را ایجاد کنید، و به شما کمک می کند جلسات را به راحتی مدیریت کنید

Maxmax نام افزونه‌ای است که برای کروم توسعه داده شده و سرشار از قابلیت‌های مفید است. با استفاده از این افزونه می‌توانید هرچه ساده‌تر ملاقات‌هایتان را زمان‌بندی کنید که این کار از طریق خود ایمیل و تنظیم ساعت توسط افراد انجام می‌شود و امکان پی بردن به این که چه زمانی افراد ایمیل را خوانده‌اند نیز وجود دارد. این افزونه همچنین با قابلیت مدیریت زمان بندی ارسال ایمیل و ساخت سریع تیمپلیت ایمیل باعث صرفه‌جویی در زمان نیز می‌شود.

زمانی که جیمیل را در گوشیتان چک می کنید Mailburn  آن را تبدیل به واتس‌اپ می کند

اپلیکیشن Mailburn که برای آیفون منتشر شده است به کاربران این امکان را می‌دهد که ایمیل‌ها را نیز در کنار مکالمات متنی هر فرد مشاهده کنند (اگر با فردی چت کرده باشید و سپس به شما ایمیل بفرستد، آن ایمیل نیز درون چت نمایش داده می‌شود). اساس این اپلیکیشن این است که شما زمانی که از کامپیوتر استفاده می کنید چیزهایی مانند اخبار را از دست نمی دهید اما نمی خواهید ایمیل شخصی را حتی در حال حرکت از دست بدهید. در این اپلیکیشن گفتگو‌ها همانند واتس‌اپ نمایش داده می‌ّشوند ولی دیگر شاهد نقل قول نیستیم.

 

منبع:  businessinsider

تیم زبان رمزی وب‌سایت

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *