دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با اخبار – قسمت سوم gmail

 تاکنون در بخش آموزش زبان انگلیسی با اخبار سایت زبان رمزی با 6 راهکار برای استفاده حرفه ای از gmail ( خبر gmail1 و خبر gmail2 ) آشنا شدید. در آموزش زبان انگلیسی با اخبار امروز با سه راهکار دیگر آشنا خواهید شد. لطفا در بخش آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار سعی کنید متون انگلیسی را بخوانید و درک کنید سپس با ترجمه فارسی مقایسه کنید و بارها و بارها این متن را تمرین و لغت مهم آن را به خاطر بسپارید.

Unsubscriber makes it easy to unsubscribe from newsletters and spam

آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار - gmail - قسمت سوم

Unsubscriber for Gmail is an iPhone app with one simple premise: Easily allowing you to unsubscribe from mailing lists and newsletters. Simply swipe left to unsubscribe, or swipe right to keep your subscription. Then you can delete unsubscribed emails with a single tap.

MailTrack.io shows you when someone has read your message — even in group emails

خبر انگلیسی با ترجمه فارسی - قسمت سوم

MailTrack.io is a Chrome extension that lets you know both when your email was sent (with one check mark), and when it was opened (with two check marks). Not only that, but MailTrack.io can tell you when someone has read your email even if the email itself was sent to multiple recipients. And for those who want real-time notifications, MailTrack.io has an option to have pop-up desktop alerts when someone opens one of your emails.

Snapmail sends self-destructing emails for you

آموزش زبان انگلیسی با اخبار روز دنیا

Snapmail is a Chrome extension that adds a button next to Gmail’s “send” button that you can use to send self-destructing messages. The button encrypts your message and only sends someone a link to it. Once your recipient follows the link to the message, Snapmail informs the person that it will self-destruct in 60 seconds. And then it does. Snapmail encrypts only text content.

 

Unsubscriber  لغو عضویت در خبرنامه ها و اسپم ها را آسان می کند   

Unsubscriber  برای جیمیل نام یک اپلیکیشن برای آیفون است که یک فرض ساده دارد: به شما اجازه می دهد به راحتی اشتراکتان در خبرنامه و لیست ایمیل های انبوه را لغو کنند. به سادگی خبرنامه مورد نظر را به سمت چپ بکشید تا اشتراک آن لغو شود و یا با کشیدن ایمیل مذکور به سمت راست اشتراکش باقی می‌ماند. سپس می‌توانید با یک لمس ساده ایمیل لغو عضویت شده را نیز پاک کنید.

 

MailTrack.io  به شما نشان می دهد که چه زمانی افراد ایمیلتان را خوانده‌اند – حتی ایمیل های گروهی

MailTrack.io  افزونه‌ای برای کروم است که از طریق آن می‌توانید پی ببرید که چه زمانی ایمیل‌هایتان ارسال (با ارسال شدن ایمیل یک تیک در کنار آن ظاهر می‌شود) و چه زمانی خوانده شده‌اند (زمانی که ایمیل خوانده شد، دو تیک در کنارش قرار می‌گیرد). علاوه بر این موارد، اپلیکیشن مذکور اعلام می‌کند که چه زمانی ایمیل توسط فرد مقابل خوانده شده است حتی اگر ایمیل به صورت انبوه به چندین نفر ارسال شده باشد. برای افرادی هم که مایل هستند در لحظه‌ای که ایمیلشان خوانده می‌شود از این موضوع مطلع شوند، MailTrack.io  می‌تواند هشداری را در زمان باز شدن ایمیل توسط فرد مقابل در دسکتاپ فرد ارسال کننده نمایش دهد.

Snapmail ایمیل‌هایی که خود به خود از بین می‌روند برای شما ارسال می کند

Snapmail  نام یکی از افزونه‌های کروم است که دکمه‌ای را در کنار دکمه ارسال (Send) جیمیل اضافه می‌کند که می توانید از آن برای ارسال ایمیل های خودتخریبی استفاده کنید. این دکمه ایمیل شما را رمزگذاری کرده و تنها به شخص مورد نظر یک لینک از آن می فرستد. زمانی که فرد روی لینک کلیک کند به Snapmail می‌رود و محتوای پیام را مشاهده می‌کند. اما در این حین هشداری نمایش داده می‌شود که محتوای آن حاکی از این است که پیام تا ۶۰ ثانیه دیگر از بین می‌رود. و سپس این اتفاق می افتد. Snapmailتنها نوشته های متنی را رمزگذاری می کند.

منبع:  businessinsider

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *