خانه / یادگیری زبان با دیالوگ فیلم / آموزش زبان انگلیسی با صوت فیلم – Scarface

آموزش زبان انگلیسی با صوت فیلم – Scarface

آموزش زبان انگلیسی با صوت فیلم  شماره 48٫ امروز آموزش زبان انگلیسی با صوت فیلم صورت زخمی به همراه جمله انگلیسی و ترجمه جمله انگلیسی به فارسی را خدمت شما تقدیم می کنم. صورت‌زخمی (به انگلیسی: Scarface) نام فیلمی است محصول سال ۱۹۸۳ میلادی به کارگردانی برایان دی پالما، نویسندگی الیور استون و بازی آل پاچینو در کاراکتر تونی مونتانا. این فیلم به داستان زندگی تونی مونتانا می‌پردازد که یک پناهنده کوبایی است که به فلوریدا آمده است و چگونگی تبدیل مونتانا به گانگستر شماره یک میامی را به فیلم می‌کشد.

scarface

داستان فیلم:

فیلم با سخنرانی فیدل کاسترو آغاز می‌شود، در این سخنرانی کاسترو اجازه بازشدن دروازه‌های بندر ماریل و بیرون رفتن هزاران پناهنده کوبایی به سمت فلوریدا را می‌دهد. برخی از این پناهندگان پس از رسیدن به آمریکا رو به کارهای گانگستری آوردند.

سکانس آغازین یکی از این پناهندگان یعنی تونی مونتانا را که جزو ۱۲۵٬۰۰۰ پناهنده کوبایی و یکی از دست کم ۲۵٬۰۰۰ کوبایی دارای پیشینه جنایی را نشان می‌دهد.

مونتانا هنگام بازجویی شدن به دست افسر اداره پناهندگی درباره زندگی وی در کوبا و چگونگی پناهنده شدنش به آمریکا می‌باشد. او و دوست قدیمیش در ارتش (استیون باور) به دلیل پیشینه جنایی با رد درخواست پناهندگی روبه‌رو می‌شوند. پس از چند ماه زندگی در لیمبو ( جای نگهداری کوبایی‌های بی گرین کارت ) مانی پیشنهاد یک داد و ستد از سوی کسی به نام فرانک لوپز به تونی می‌دهد به این ترتیب که باید کسی به نام امیلیو ربنگا کاردار پیشین سرویس امنیتی کوبا که برادر فرانک را تا اندازه مرگ شکنجه کرده بود را بکشد. تونی در جریان یک آشوب در لیمبو وی را می‌کشد و بدین ترتیب هر دو موفق به دریافت گرین کارت می‌شوند…

دیالوگ های انتخاب شده:

جمله انگلیسی ۱:

I want you to see what a good boy I’ve been.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 1:

میخواهم ببيني چقدر پسر خوبي برای تو هستم.

download

 

جمله انگلیسی 2:

The booze and the concha tell him what to do.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 2:

کلا” يا مسته يا نئشه کرده.

download

 

جمله انگلیسی 3:

You wanna go to a nice restaurant with me? You hungry?

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 3:

دوست دارين با من بياييد يه رستوران قشنگ؟ گرسنه هستی؟

download

 

جمله انگلیسی 4:

I’m… How do you say? Paranoid.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 4:

تو هميشه چي ميگفتی؟ آهان، پارانويا (دشمن پنداری)

download

 

جمله انگلیسی 5:

جهت استفاده از این محتوا می بایست عضو "کلوپ حرفه ای ها" باشید جهت تهیه عضویت اینجا کلیک کنید

شما دوست دارید با صدای کدام هنرپیشه زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟ اگر دوست دارید با دیالوگ فیلم خاصی زبان انگلیسی را یاد بگیرید، یا به فیلم های هنرپیشه خاصی علاقه دارید لطفا در بخش نظرات این مطلب نام آن ها را به ما بگویید. در اسرع وقت آموزش زبان انگلیسی با صوت فیلم مورد نظر شما را منتشر خواهیم کرد.

همچنین ببینید

یادگیری زبان انگلیسی با فیلم نوستالژیک – ملوان زبل

 یادگیری زبان انگلیسی با فیلم نوستالژیک شماره 65. امروز یادگیری زبان انگلیسی با  فیلم  نوستالژیک ملوان زبل به همراه متن انگلیسی با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

دانلود کتاب 504 واژه کاملا ضروری در پنج ساعت به شیوه wordclip

[لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.]
ارسال
تنها چند ثانیه تا دانلود این کتاب ارزشمند فاصله دارید.
close-link