دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم آمریکایی – Spider Man

آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم آمریکایی شماره 54 امروز آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم آمریکایی مرد عنکبوتی به همراه جمله انگلیسی و ترجمه جمله انگلیسی به فارسی را خدمت شما تقدیم می کنم. مرد عنکبوتی (به انگلیسی: Spider-Man) فیلمی ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۰۲ به کارگردانی سام ریمی است که بر پایه شخصیت مرد عنکبوتی شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است. توبی مگوایر در نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی، ویلیام دافو در نقش نورمن آزبورن (گرین گابلین)، کریستین دانست در نقش معشوقهٔ پیتر پارکر، مری جین واتسون و جیمز فرانکو در نقش هری آزبورن صمیمی‌ترین دوست پیتر و پسر نورمن آزبورن.

بعد از یک سردرگمی تقریباً ۲۵ ساله برای ساخت این فیلم، سونی پیکچرز در سال ۱۹۹۹ امتیاز ساخت و انتشار جهانی فیلم مرد عنکبوتی را خرید. پیش از استخدام ریمی در سال ۲۰۰۰، رولند امریش، تیم برتون، دیوید کلمبوس و دیوید فینچر برای کارگردانی این فیلم در نظرگرفته شده بودند. دیوید کوپ نیز برای نوشتن فیلم‌نامهٔ فیلم استخدام شد و فیلم‌نامه‌ای نوشت که توسط اسکات رزنبرگ بازنویسی شد.

فیلم‌برداری مرد عنکبوتی، در شهرهای لس‌آنجلس و نیویورک سیتی انجام شد. مرد عنکبوتی در ۳ مهٔ ۲۰۰۲ اکران شد و نظرات مثبتی از منتقدان دریافت کرد. همچنین موفقیت چشمگیری در گیشه داشت و مجموعاً بیش از ۸۲۱٫۷ میلیون دلار، فروخت و سومین فیلم پرفروش سال ۲۰۰۲ نام گرفت. مرد عنکبوتی در زمان خودش، نخستین فیلمی شد که در هفته اول از مرز ۱۰۰ میلیون فروش می‌گذرد و رکورد بیشترین فروش آخر هفته را شکست و پرفروش‌ترین فیلم کمیک‌بوکی شد. در هفتادوپنجمین مراسم اسکار، مرد عنکبوتی نامزد دریافت دو جایزه بهترین جلوه‌های ویژه و بهترین تدوین صدا شد. دو فیلم مرد عنکبوتی ۲ و مرد عنکبوتی ۳ در ادامه این فیلم منتشر شد. مرد عنکبوتی در سال ۲۰۱۲ بازراه‌اندازی شد و مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز در ۳ ژوئیه ۲۰۱۲ منتشر شد.

spider-man - آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم آمریکایی - Spider Man

خلاصه داستان:

اتفاقی عجیب در زندگی پیتر پارکر که دانش آموز یک دبیرستان است رخ می‌دهد. یک عنکبوت رادیواکتیو شده او را می‌گزد و بدن او دچار جهش ژنی می‌شود و بنابراین توانایی پیمودن دیوارها و سقف‌ها را پیدا می‌کند و در او یک حس عنکبوتی بوجود می‌آید که او را از نزدیک شدن خطر آگاه می‌کند. پیتر نام «مرد عنکبوتی» را روی خودش می‌گذارد و ابتدا از قدرتش برای به‌دست آوردن پول استفاده می‌کند. اما بعد از این‌که عمویش توسط یک جانی کشته می‌شود، پیتر تصمیم می‌گیرد که از قدرتش برای مبارزه با خلافکاران استفاده کند. در همان زمان، دانشمند و تاجری بنام نرمن آزبرن بعد از کشف یک گاز نیرو بخش و آزمایش کردن این گاز روی خودش، در وجودش یک شخصیت جدید قدرتمند اما دیوانه با نام گرین گابلین (دیو سبز) ایجاد می‌شود. اکنون پیتر بایستی سه کار را در زندگیش انجام دهد: شغل جدیدش در یک روزنامه محلی، نبرد با گرین گابلین و نیز رقابت با بهترین دوستش هری آزبرن پسر نرمن برای بدست آوردن قلب همکلاسیش مری جین.

دیالوگ های انتخاب شده:

دیالوگ انگلیسی 1:

Don’t hurt me. Give me a chance. Give me a chance!

ترجمه فارسی دیالوگ 1:

به من صدمه نزن . يه فرصت بهم بده. یه فرصت بهم بده.

download

 

دیالوگ انگلیسی 2:

God bless you, Spider-Man. Bless you.

ترجمه فارسی دیالوگ 2:

مرد عنكبوتي ، خدا حفظت كنه.

download

 

دیالوگ انگلیسی 3:

Next time, I’ll take it from your check.

ترجمه فارسی دیالوگ 3:

دفعه ي بعد اندازه ي اون از حقوقت كم مي كنم.

download

 

دیالوگ انگلیسی 4:

Oh, my God, there’s somebody still up there!

ترجمه فارسی دیالوگ 4:

اوه، خداي من، هنوز يه نفر بالا مونده.

download

 

دیالوگ انگلیسی 5:

[restrict subscription=1]

Save my baby, please!

ترجمه فارسی دیالوگ 5:

بچه ام رو نجات بده … التماس مي كنم.

download

 

دیالوگ انگلیسی 6:

What are you doing up there? – Staying away from you.

ترجمه فارسی دیالوگ 6:

اون بالا چيكار مي كني؟ ازت فاصله مي گيرم.

download

 

دیالوگ انگلیسی 7:

Wonderful news, Norman. That’s why we’re selling the company.

ترجمه فارسی دیالوگ 7:

چه خبراي خوبي ، نورمن. اگه اين جوريه پس چرا ما داريم شركت رو مي فروشیم؟

download

 

دیالوگ انگلیسی 8:

I’ll be here when you get back. – Not coming back.

ترجمه فارسی دیالوگ 8:

وقتي برگردي من همين جا هستم. نه برنگرد.

download

 

دیالوگ انگلیسی 9:

This is my gift.

ترجمه فارسی دیالوگ 9:

اين هديه به من عطا شده.

download

 

دیالوگ انگلیسی 10:

Remember, with great power comes great responsibility.

ترجمه فارسی دیالوگ 10:

قدرت زياد ، مسئوليت بيشتري رو به همراه داره.

download

 

 

[/restrict]

شما دوست دارید با صدای کدام هنرپیشه زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟ اگر دوست دارید با دیالوگ فیلم خاصی زبان انگلیسی را یاد بگیرید، یا به فیلم های هنرپیشه خاصی علاقه دارید لطفا در بخش نظرات این مطلب نام آن ها را به ما بگویید. در اسرع وقت آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم آمریکایی مورد نظر شما را منتشر خواهیم کرد.

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *