خانه / یادگیری زبان با دیالوگ فیلم / آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم – Tommy boy

آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم – Tommy boy

آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم شماره 31. امروز آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم پسر تامی به همراه جمله انگلیسی و ترجمه جمله انگلیسی به فارسی را خدمت شما تقدیم می کنم. فیلم پسر تامی ( به انگلیسی Tommy boy) نخستین تجربهٔ کارگردانی سیگال. فیلم یک کمدی اشنا با همهٔ فرمول‌های امتحان پس دادهٔ کلیشه‌ای است که برای لحظه‌ای هم نمی‌تواند روی لب تماشاگران لبخند بیاورد و برای رسیدن به جایگاه مطلوب همه کار می‌کند جز استفادهٔ درست از موقعیت‌های طنز ایجاد شده و البته بالقوهٔ داستانش.

Tommy boy

خلاصه داستان فیلم:

تامی کلاهان (فارلی)، جوان بی‌عار و بی‌قید، به زور فارغ‌التحصیل می‌شود. او با افتخار به زادگاه خود و شهرکی که پدرش (دنهی) در آنجا کارخانهٔ قطعات یدکی اتومبیل دارد، باز می‌گردد و در فرودگاه مورد استقبال ̎ریچارد̎ (اسپید)، کارمند طعن‌زن پدرش قرار می‌گیرد که از دوران بچگی می‌شناسد. پدر ̎تامی̎، کاری دفتری در کارخانه در اختیارش می‌گذارد و اعلام می‌کند که خیال دارد با زنی به نام ̎بورلی̎ (درک) ازدواج کند. اما در مراسم عروسی سر و کلهٔ ̎پل̎ (لو)، پسر ̎بورلی̎ پیدا می‌شود و پدر ̎تامی̎ سکته می‌کند و می‌میرد. با مرگ پدر، کارخانه با مشکلات مالی عدیده‌ای روبه‌رو می‌شود. ̎تامی̎ تصمیم می‌گیرد ارث و میراث خود را برای جبران مافات در اختیار بانک بگذارد و بانک هم فقط به شرطی این گزینه‌ را می‌پذیرد که ̎تامی̎ به کمک ̎ریچارد̎ محصولات کارخانه را در سراسر کشور بفروشد. ̎تامی̎ و ̎ریچارد̎ پس از تحمل سفری سخت، بالاخره موفق می‌شوند سهمیه‌ای را که بانک مقرر کرده، برآورده کنند ولی به علت پائین آمدن تقاضاها، ورشکستگی‌شان حتمی است. به عنوان آخرین تلاش، ̎ریچارد̎ و ̎تامی̎ که حالا دوستانی صمیمی شده‌اند، خود را به شکل مهمانداران هواپیما در می‌آورند و به شیکاگو می‌روند تا جلوی فروش کارخانه را بگیرند. ̎بورلی̎ و ̎پل̎ حقه‌باز از آب در می‌آیند و ̎تامی̎ سبک و کار خانوادگی ـ و منبع درآمد سیصد کارگر و کارمند ـ را نجات می‌دهد.

دیالوگ های انتخاب شده:

جمله انگلیسی 1:

A lot of people go to college for seven years.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 1:

میدونی، بیشتر مردم 7 سال میرن دانشگاه.

download

 

جمله انگلیسی 2:

and another flight from I don’t have time for that.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 2:

و یک پرواز دیگر از اونایی که براش وقت ندارم.

download

 

جمله انگلیسی 3:

Anyway, Richard and I are going to Chicago to straighten things out

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 3:

به هر حال، من و ریچارد میریم به شیکاگو یکم کارارو رو به راه کنیم.

download

 

جمله انگلیسی 4:

Brothers don’t shake hands Brothers got to hug.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 4:

برادرها دست نمیدن، باید بغل کنن.

download

 

جمله انگلیسی 5:

جهت استفاده از این محتوا می بایست عضو "کلوپ حرفه ای ها" باشید جهت تهیه عضویت اینجا کلیک کنید

شما دوست دارید با صدای کدام هنرپیشه زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟ اگر دوست دارید با دیالوگ فیلم خاصی زبان انگلیسی را یاد بگیرید، یا به فیلم های هنرپیشه خاصی علاقه دارید لطفا در بخش نظرات این مطلب نام آن ها را به ما بگویید. در اسرع وقت آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم مورد نظر شما را منتشر خواهیم کرد.

همچنین ببینید

یادگیری زبان انگلیسی با فیلم نوستالژیک – ملوان زبل

 یادگیری زبان انگلیسی با فیلم نوستالژیک شماره 65. امروز یادگیری زبان انگلیسی با  فیلم  نوستالژیک ملوان زبل به همراه متن انگلیسی با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

دانلود کتاب 504 واژه کاملا ضروری در پنج ساعت به شیوه wordclip

[لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.]
ارسال
تنها چند ثانیه تا دانلود این کتاب ارزشمند فاصله دارید.
close-link