آموزش زبان انگلیسی با اخبار – تکنولوژی ریو – قایقرانی

613

آموزش زبان انگلیسی با اخبار سعی کرده با توجه به این نکته که این روزها که تب و تاب المپیک ریو در تمام کشورهای دنیا داغ است اخباری مرتبط را در اختیار طرفدارن بخش آموزش زبان انگلیسی با اخبار قرار دهد که امیدواریم این حرکت مورد توجه شما دوستان گرامی قرار گیرد. در این قسمت که به مسابقات قایقرانی اختصاص دارد به فناوری پیشرفته ای اشاره می شود که به تماشاچیان این مسابقه امکان رصد هرچه بهتر این مسابقه جذاب را می دهد. امیدواریم با خواندن این خبر و یادگیری لغات و توجه به جمله بندی ها، پیشرفت قابل ملاحظه ای در یادگیری زبان انگلیسی شما حاصل شود.

Canoe sprint and rowing

تکنولوژی المپیک ریو قایقرانی

GPS technology will help fans follow the canoe sprint and rowing events in Rio in more detail than ever before and watch the races in real time on big screens. Thanks to GPS devices attached to every vessel, spectators will be able to see key data such as speed and direction. The system was used in the test event last year at Lagoa Rodrigo de Freitas in southern Rio.

 “It totally changes the experience for the audience,” says Sebastián Cuattrin, rowing manager at Rio 2016. “The big screen will make it possible to see the different tactics used by different teams, in particular when there is a change of speed.”

مسابقات قایقرانی کانو و روئینگ

بهره‌گیری از فناوری GPS باعث شده تا طرفداران بتوانند رقابت‌های کانو و روئینگ را با جرئیات بهتری نسبت به گذشته در المپیک ریو ۲۰۱۶ دنبال کنند. تمامی اتفاقات در یک نمایشگر بزرگ به صورت لحظه‌ای نمایش داده می‌شود. به لطف دستگاه‌های GPS که روی قایق ها نصب شده، تماشاگران می‌توانند اطلاعات مهمی چون سرعت و مسیر حرکت را مشاهده کنند. این سیستم سال گذشته در رقابتی آزمایشی در منطقه‌ی جنوبی ریو به نام Lagoa Rodrigo de Freitas مورد استفاده قرار گرفته بود.

سباستین کاترین، مدیر رقابت‌های روئینگ در المپیک ریو ۲۰۱۶ می‌گوید:

استفاده از GPS باعث شده تا تجربه‌ی تماشاچیان از این رقابت‌ها کاملا متفاوت باشد. به لطف نمایشگرهای بزرگ امکان مشاهده‌ی تاکتیک‌های مختلف که توسط تیم‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز فراهم می‌شود.

منبع: rio2016

آموزش زبان انگلیسی با اخبار روز تنها یکی از بخش های جذاب سایت زبان رمزی است. از شما دعوت می کنیم سایر بخش های یادگیری زبان انگلیسی سایت زبان رمزی را نیز بازدید کنید.

به این محتوا چه امتیازی می دهید؟ 0 نظر

1 0
آموزش زبان انگلیسی با اخبار – تکنولوژی ریو – قایقرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

دانلود کتاب 504 واژه کاملا ضروری در پنج ساعت به شیوه wordclip

[لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.]
ارسال
تنها چند ثانیه تا دانلود این کتاب ارزشمند فاصله دارید.
close-link