دسته بندی ها
بزن بریم

لینکد این وبسایتش را تغییر می دهد

آموزش زبان انگلیسی با اخبار – آموزش زبان انگلیسی با اخبار اینترنت شماره 114. متن انگلیسی با ترجمه فارسی خبری در مورد تغییرات وبسایت لینکداین. متن انگلیسی خبر به همراه ترجمه فارسی را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

LinkedIn working on redesigned desktop experience

Even though LinkedIn offers real value to many people, many people hate it because of its site design. Despite their good looking mobile apps, LinkedIn desktop website was really bad for a long time. Today, LinkedIn announced that they are working on redesigning their desktop web experience.

آموزش زبان انگلیسی با اخبار اینترنت

آموزش زبان انگلیسی با اخبار لینکداین

Check out the screenshot above. LinkedIn is bringing the goodness of their flagship mobile app to our desktop experience.

This upcoming web experience offers a cleaner, simpler and more intuitive way for LinkedIn members to quickly access the jobs, information and insights they need. They said that this new experience will be coming to LinkedIn members soon.

لینکدین نسخه دسکتاپ خود را بازطراحی می کند

با وجود اینکه لینکدین ارزش بالایی برای کاربرانش قائل است خیلی از مردم به خاطر طراحی ضعیف سایت آن از لینکدین ناراضی هستند. با وجود اینکه نسخه موبایل لینکدین فوق العاده جذاب و کارآمد به نظر می‌رسد اما برای مدت زیادی است که نسخه تحت وب این جامعه مجازی چندان تعریفی نداشته و از طراحی جالبی بهره نمی‌برد. امروز لینکدین اعلام کرده که در حال کار بر روی نسخه بازطراحی دسکتاپش بوده تا بتواند تجربه کاربری فوق العاده‌ای را ارائه داده و کاربران بیشتری را به سمت خود جلب کند. تنها کافی است به تصویر بالا نظاره کنید و متوجه شوید که لینکدین می‌خواهد امکانات جالب نسخه اپلیکیشن طراحی شده برای گوشی‌های هوشمند را به دسکتاپ کاربران بیاورد.

طبق اطلاعات منتشر شده قرار است نسخه دسکتاپ لینکدین از طراحی ساده‌تر و کارآمدتری برخوردار بوده و کاربران قرار است به مشاغل، اعضای سایت، مطالب و اطلاعات مرتبط به کسب و کارشان دسترسی راحت‌تر و سریع‌تری داشته باشند. گفته شده که این بازطراحی قرار است به زودی در اختیار عموم قرار گیرد.

منبع: mspoweruser

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *