دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با اخبار – تکنولوژی المپیک ریو – شنا

آموزش زبان انگلیسی با اخبار المپیک ریو

در هشتاد و چهارمین قسمت از آموزش زبان انگلیسی با اخبار سایت زبان رمزی قصد داریم آموزش زبان انگلیسی با اخبار را حول موضوع جالبی که مربوط به مسابقات شنا المپیک ریو و تکنولوژی آن است در اختیارتان قرار دهیم. تا حالا به این موضوع فکر کردید که شناگرها چطور تعداد رفت و برگشتهای خودشان را محاسبه می کنند؟ واقعا این کار آسانی نیست و اگر تکنولوژی به دادشان نرسد حتما در شمارش خود اشتباه خواهند کرد. این خبر جالب را دنبال کنید تا متوجه شوید این کار چطور انجام می شود.

همانطور که در پستهای قبلی آموزش زبان انگلیسی با اخبار خدمت شما توضیح داده شد، لطفا سعی کنید ابتدا متن انگلیسی را بخوانید و فهم خودتان را از آن بیان کنید سپس به متن فارسی مراجعه کنید و اشتباهات خود را پیدا کنید. لغات جدید را دفترچه خودتان یادداشت و زمان بندی مناسبی را جهت به خاطرسپاری آنها مد نظر قرار دهید. امیدواریم روز به روز در یادگیری و به کارگیری زبان انگلیسی حرفه ای تر شوید.

Swimming

مسابقات شنا المپیک ریو

It is not unknown for distance swimmers to lose track of their lap count, even in elite competitions. At Rio 2016, help will be at hand in the shape of digital lap counters from Omega. The devices will be used in the 800m and 1500m freestyle events. The digital lap counters sit at the bottom of each lane, near the turning point. They automatically update the lap count when a swimmer hits the touchpad on the wall.

“It means that athletes can focus more on their own performance,” says Eduardo Gayotto, swimming manager at Rio 2016. “As soon as they turn they can see how much they have swim.”

The system was used for the first time at the 2015 world championship in Kazan and at the test event for Rio 2016 in May.

مسابقات شنا

حتی در بین شرکت‌کنندگان درجه یک رقابت‌های شنا که باید در برخی رشته‌ها مسافت زیادی را طی کنند، ممکن است ورزشکار تعداد دورها پیموده شده را فراموش کند. در المپیک ۲۰۱۶ ریو، به وسیله شمارنده دیجیتالی که کمپانی امگا ساخته به ورزشکاران کمک می شود تا دچار این تردید نشوند. از این شمارنده‌ی دیجیتال در رقابت‌های شنای آزاد ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر استفاده می‌شود.

این شمارنده‌ی دیجیتال در کف استخر، زیر هر خط از مسابقات شنا و در نزدیکی خط برگشت نصب شده است. شمارنده‌ی آن با رسیدن شناگر به خط برگشت و برخورد به دیواره ی لمسی استخر، به طور خودکار بروز می‌شود.

ادواردو گایوتو، مدیر مسابقات شنا در ریو ۲۰۱۶ می‌گوید: «این شمارنده‌ی دیجیتال کمک می‌کند شناگر بتواند تمرکز بهتری روی عملکرد خود داشته باشد. بلافاصله بعد از لمس دیواره‌ی استخر در خط برگشت، ورزشکار می‌تواند ببیند که چقدر شنا کرده است.

البته این سیستم برای اولین بار در رقابت‌های جهانی کازان ۲۰۱۵ و رقابت‌های آزمایشی ریو ۲۰۱۶ در ماه می مورد استفاده قرار گرفته بود.

منبع:rio2016

آموزش زبان انگلیسی با اخبار روز تنها یکی از بخش های جذاب سایت زبان رمزی است که به طور منظم هر روز در سایت زبان رمزی قرار می گیرد. از شما دعوت می کنیم از سایر بخش های یادگیری زبان انگلیسی سایت زبان رمزی بازدید کنید.

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *