دسته بندی ها
بزن بریم

دانلود کتاب پرکاربرد 1400 واژه ضروری آکسفورد

دانلود کتاب پرکاربرد 1400 واژه ضروری آکسفورد.

new 1400-words

کتاب پرکاربرد “1400 واژه ضروری آکسفورد” لیستی یازده صفحه ای از کلمات ضروری برای امتحانات تافل و ایلتس است. این کتاب مفید و کاربردی  اخیرا به صورت کتاب الکترونیکی در اینترنت رواج یافته است

این مجموعه مشتمل بر ۱۴۰۰ لغت پرکاربرد انگلیسی و معادل فارسی آن می باشد که برای کلیه افراد به خصوص افرادی که نیاز به یک مرور سریع بر روی دامنه لغت هایشان دارند و همچنین برای زبان دانشجویان و زبان  دانش آموزان کنکوری بسیار مفید است. لغت های پرکاربرد به همراه معانی ای که بیشترین کاربرد را برای آن لغت دارند در نظر گرفته شده.  همه لغت ها به فارسی روان ترجمه شده است. این مجموعه علاوه بر ۵۰۴ لغت پرکاربرد انتشارات OXford شامل لغت هایی است که کاربرد فراوانی در یادگیری زبان دارند. به طبع یادگیری لغت به تنهایی نمی تواند در راستای یادگیری زبان کارامد باشد ولی می تواند جهت کمک به یادگیری و مرور مطالب بسیار مفید باشد. لغت های جمع آوری شده که شامل مجموعه ی لغات از سطح آسان تا سطح دشوار است، به صورت گسترده در  روزنامه ها و  صحبت های عامیانه و ارتباطات رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

خواندن و حفظ کردن لیستی از لغات کمی کسل کننده است بهتر نیست از روشهای تصویری یا حتی هم آوا و رمزنگاری برای راحتی خودتان کمک بگیرید؟ زبان رمزی ارائه دهنده راهکارهای نوین آموزش زبان انگلیسی.

موفق باشید

جهت دانلود  کتاب پرکاربرد 1400 واژه ضروری آکسفورد روی دکمه زیر کلیک کنید….

download

تیم زبان رمزی وب‌سایت

‫2 نظر

  • koohyar گفت:

    باسلام وتشکراززحمات شما عزیزان که جوانان رابه مطالعه عادت می دهیداجرتان باخداباشد.وخواهان سلامتی شماها هستیم ممنون

  • Khalel گفت:

    بسيار زياد تشكر دنبال هچون چيز ميگشتم متشكرم ازتون

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *