دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی برای تنبل ها

خیلی از ما به یادگیری زبان انگلیسی علاقه داریم ولی گاهی برای یادگیری دچار مشکل می شویم.

یکی از مشکلاتی که اکثریت با آن مواجه هستند تنبلی و یا مشغله های روزمره است که باعث میشود آن گونه که باید به آموزش زبان انگلیسی  نپردازیم.

و اما چند راه حل برای آموزش زبان انگلیسی افراد تنبل یا پرمشغله :


یکی از بهترین راهکارها برای اینگونه افراد، آموزش زبان به صورت آنلاین می باشد چرا که عواملی همچون مسیر رفت و آمد و زمانی که در طی آن صرف میشود از بین میرود. سایت های بسیاری در فضای مجازی وجود دارند که به صورت آنلاین به افراد آموزش های جامع و مفیدی ارائه می کنند که از جمله این سایت ها میتوان به سایت زبان رمزی (zabaneramzi.com) اشاره نمود که با روشی آسان و جذاب از طریق سرگرمی، لغات انگلیسی را به صورت ماندگار در ذهن مخاطب جای می دهد که چون جنبه ی سرگرمی دارد باعث خستگی و تنبلی در یادگیری نمی شود.

از راهکارهای دیگر برای یادگیری آسان زبان انگلیسی، دیدن فیلم های زبان اصلی بازیرنویس می باشد که تاثیر ویژه ای در یادگیری افراد دارد.

راهکارهایی از نظر روانشناسی :

 سعی کنید برای یادگیری از کم شروع کنید ولی به صورت مستمر و به مرور حجم یادگیری خود را افزایش دهید. به عنوان مثال اگر همیشه روزی دو ساعت برای آموزش زبان انگلیسی وقت می گذاشتید که باعث میشد هیچوقت آن را به انجام نرسانید و حس تنبلی کنید، حالا میزان یادگیری خود را به روزی نیم ساعت تغییر دهید. شما با این برنامه با حجم کم که برای شما به راحتی قابل انجام است هم دیگر احساس تنبلی نمی کنید هم از به انجام رساندن این برنامه به صورت مستمر اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهید کرد و به مرور حجم یادگیری خود را افزایش می دهید.

سعی کنید بیشتر وقت خود را با افرادی بگذرانید که زندگی موفقی دارند و دارای شور و نشاط می باشند و از معاشرت با افراد تنبل که معمولا همه کارهایشان را در نیمه ی راه رها میکنند بپرهیزید چرا که معاشرت و ارتباط با دیگران از مهمترین عواملی است که بر روی زندگی فردی شخص اثر میگذارد و معمولا انسان ها شبیه افرادی می شوند که بیشتر وقت خود را با آن ها میگذرانند. به عنوان مثال اگر شما همیشه با افرادی در ارتباط باشید که علاقه ی شدیدی به زبان انگلیسی دارند و پیوسته درحال یادگیری هرچه بیشتر آن هستند به صورت نا خودآگاه شما نیز در آن زمینه فعال می شوید و برعکس اگر با افرادی در ارتباطید که نسبت به یادگیری زبان همیشه تنبلی میکنند و یادگیری را به آینده موکول میکنند، شما نیز تحت تاثیر این افراد نسبت به یادگیری زبان تنبلی خواهید کرد.

برای موفقیت های خود در یادگیریتان جایزه ای تعیین کنید. نیازی نیست موفقیت های خیلی سخت و بزرگی باشند مانند به پایان رساندن دوره ها، بلکه با کوچکترین موفقیتی هم که در یادگیری زبان بدست می آورید مانند یادگیری 10 لغت جدید و یا 5 دستور گرامر خود را تشویق کنید.

یکی دیگر از روش های یادگیری زبان، یادگیری توسط ضمیر ناخودآگاه در خواب می باشد بدین صورت که ادعا می شود اصوات آموزشی به امواج مغزی در خواب ضمیمه میشوند و به لایه های درونی مغز نفوذ می کنند و شخص حس میکند که اصوات را از داخل مغزش می شنود دقیقا مانند وقتی که انسان با خودش حرف میزند. البته از نظر ما این روش خیلی کاربردی نیست .

ته نوشت : اگر از خواندن این مطلب یک نکته مفید یاد گرفتید ؛ لطفا با استفاده از گوگل+ [+g] ما در گوگل محبوب کنید.

راستی اگر حوصله چک کردن هرروز وب سایتها را ندارید در اینستاگرام ما را دنبال کنید

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *