دانلود کتاب 450 لغت ضروری تافل

1608

دانلود کتاب 450 لغت ضروری تافل
new 450-essential-words

کتاب 450 لغت ضروری تافل یکی از معروفترین کتابهای توصیه شده برای امتحان تافل است. امروزه آزمون تافلبه عنوان یکی از معتبرترین آزمون های تعیین سطح دانش زبانی در دنیا شناخته شده است. این آزمون سالهاست که در ایران و سراسر جهان برگزار گشته و از مدرک آن به عنوان تاییدیه ای برای تحصیل در دانشگاههای خارجی و نیز تسلط بر زبان انگلیسی یاد می شود.

این کتاب چند وقتی است که سر از منابع کنکور کارشناسی ارشد هم  درآورده ؛ کتاب معتبری از انتشارارت بارونز است. در کتاب حاضر همانگونه که از عنوانش نیز برمی آید، به لغات پرکاربرد و ضروری آزمون زبان تافل پرداخته شده تا زبان آموزان و داوطلبان این آزمون، به بهترین نحو بتوانند بر این بخش از آزمون مسلط شوند.

 کتاب  450 لغت ضروری، شامل  ضروری ترین لغات کتاب تافل انتشارات بارونز است. برای سهولت مطالعه، اسکن ترجمه ی فارسی کتاب نیز به همراه فایل PDF اصل کتاب برای شما آماده شده است. با استفاده از نرم افزار ADOBE ACROBOT XReader به راحتی می توانید تمرینهای کتاب را حل کنید و از آموزش زبان انگلیسی لذت ببرید.

برای یادگیری عمیق تر ضمن خواندن و حل تمرینهای کتاب، میتوانید از فلش کارتها یا تصویر سازی هم استفاده کنید اما باید منصفانه گفت که بهترین روش توصیه شده یادگیری لغت همان جمله سازی است.

شاد باشید.

جهت دانلود کتاب 450 لغت ضروری تافل روی دکمه زیر کلیک کنید.

download

به این محتوا چه امتیازی می دهید؟ 9 نظر

5 9
دانلود کتاب 450 لغت ضروری تافل

  1. nahid گفته؛
    10:02 1395/05/30

    من عاشق یادگیری زبانم
    mamoon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

دانلود کتاب 504 واژه کاملا ضروری در پنج ساعت به شیوه wordclip

[لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.]
ارسال
تنها چند ثانیه تا دانلود این کتاب ارزشمند فاصله دارید.
close-link