خانه / آموزش هفته / یادگیری زبان انگلیسی را چگونه شروع کنیم؟+video

یادگیری زبان انگلیسی را چگونه شروع کنیم؟+video

یادگیری زبان انگلیسی را چگونه شروع کنیم؟

در ادامه مقاله هفته گذشته که صحبت از کنار گذاشتن کمال خواهی و اهمال کاری در شروع یادگیری زبان انگلیسی بود، گفتیم به عنوان کسی که می خواهیم یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنیم از دور زدن بین انتخاب کتاب و کلاس و موسسه اجتناب کنیم و فقط بخواهیم و شروع کنیم به یادگرفتن زبان. همین!!! در دومین ویدئو هفته سایت زبان رمزی از چگونگی شروع یادگیری زبان انگلیسی و تمایلات ذهنی صحبت می کنیم.

تعداد لغات مهم و پرکاربردی که شما یاد دارید رابطه‌ ی بسیار مستقیمی با تسلط و شیوایی شما به زبان انگلیسی داره. و این بسیار پر واضح است که بدون شناخت کلمات یک زبان نمی توان به آن زبان صحبت کرد. بنابراین برای یادگیری زبان انگلیسی ابتدا باید یادگیری لغات انگلیسی را در دستور کار قرار دهید و سپس با نمونه استفاده از آن ها آشنا شوید. اما در امر یادگیری لغات انگلیسی این سوال مهم پیش می آید که:

آیا یادگیری همه لغات انگلیسی راهکار مناسبی است؟

پاسخ این سوال بسیار صریح و روشن است.

خیر!!!

یادگیری زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی

 

 

 

همانطور که در ویدئو مربوط به این مقاله نیز اشاره شده، قانون ۲۰-۸۰ نیز در اینجا صادق است. بسیاری از لغات انگلیسی مانند سایر زبان ها کاربردهای خاص دارند و به صورت عمومی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

( پیشنهاد می کنم این صفحه را ببینید) 

به عنوان مثال کلمه سمند (منظورم خودرو سمند نیست) به معنای اسب است. اما شما به عنوان یک فارسی زبان تا به حال چندبار از این واژه استفاده کرده اید؟

و یا اگر ندانید که سمند همان اسب است آیا در زبان فارسی دچار مشکل می شوید؟

کتاب های منتشر شده توسط انتشارات های معتبر دنیا که تعداد خاصی از لغات را به عنوان لغات پرتکرار و پرکاربرد انگلیسی معرفی می کنند موید این موضوع است. کتاب هایی از قبیل ۵۰۴ لغت ضروری از انتشارات بارونز و یا ۱۱۰۰ واژه ای که باید بدانید و … . اگر شما مراحل دبیرستان و دانشگاه را گذرانده اید و دامنه لغات عمومی تان مناسب است پیشنهاد می کنیم جهت یادگیری لغات انگلیسی حتما نگاهی به این کتاب ها بیاندازید.

 

در مقالات بعدی سعی می کنیم در مورد لغات پرکاربرد زبان انگلیسی و نحوه یادگیری سریع لغات انگلیسی مطالبی را به شما بیاموزیم.

با ما همراه باشید.

 

 

همچنین ببینید

آموزش زبان انگلیسی

فرهنگ انگلیسی زبانان را بیاموزید!!!

  در مقاله شکستن تابوی یادگیری زبان انگلیسی نکاتی بسیار مهم در زمینه شروع یادگیری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم