خانه / آموزش هفته / آموزش زبان انگلیسی با تکنیک جادویی

آموزش زبان انگلیسی با تکنیک جادویی

آیا با تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی به روش تربیت ذهن آشنایی دارید؟ در این مقاله آموزش زبان انگلیسی هفته به معرفی تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی به روش تربیت ذهن می پردازیم.

ویدیو کوتاه صحبت مسعود وجدانی در مورد تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی با تربیت ذهن را از انتهای همین صفحه مشاهده و یا دانلود کنید.

در مقالات قبلی بخش آموزش زبان انگلیسی هفته سایت زبان رمزی با تکنیک طلایی یادگیری زبان انگلیسی با دفترچه شخصی، تکنیک طلایی یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از گوگل و تکنیک طلایی یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به روش تعریف کردن آشنا شدید.

اصولا ذهن انسان قبل از پذیرش هر موضوع یا چالش جدید، پاسخ ۲ سوال را بررسی می کند. اجازه بدهید به عنوان مثالی از این موضوع، یادگیری زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش زبان انگلیسی با تکنیک جادویی تربیت ذهن ! چگونه؟

زمانی که شما تصمیم به شروع آموزش زبان انگلیسی (یا هر چالش دیگری) می کنید ذهن شما سعی می کند به ۲ سوال اساسی پاسخ دهد:

تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی
تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی

منظور از لذت مرتبت با آموزش زبان انگلیسی نتایجی است که در صورت موفقیت در این عرصه نصیب شما می شود. به عنوان مثال اگر من زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرم، می توانم به کشورهای انگلیسی زبان سفر کنم و از سفرم لذت بیشتری ببرم. می توانم به راحتی از منابع علمی موجود در اینترنت و کتاب های مرجع انگلیسی زبان استفاده کنم. علاوه بر این ذهن هر شخص می تواند با توجه به نوع نگرشی که دارد لذت های دیگری را مورد توجه قرار دهد.

به عنوان مثالی از رنج ناشی از یادگیری زبان انگلیسی می توان مثال های زیر را ارئه کرد:

اگر بخواهم آموزش زبان انگلیسی را شروع کنم، زمان کمتری برای تفریح با خانواده و دوستان خواهم داشت!!!

اگر بخواهم آموزش زبان انگلیسی را شروع کنم، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه هایی باشم.

اگر بخواهم آموزش زبان انگلیسی را شروع کنم از کارهای دیگر باز خواهم ماند.

اگر بخواهم سطح زبان انگلیسی خودم را ارتقا دهم، باید تمرینات مفیدی را انجام دهم و ناگزیر باید صبح زودتر از خواب بیدار شوم و شب دیرتر بخوابم!!!

و … .

این مقایسه همیشه در ذهن ما در حال انجام است و نتایج این مقایسه کلیدی است که رفتار و اعمال ما را شکل می دهد. چنانچه در این مقایسه کفه ترازو به سمت لذت های ناشی از انجام کاری سنگین تر باشد، ذهن ما می پذیرد که این کار را انجام بدهد و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهد کرد. با توجه به این واقعیت تکان دهنده علمی ما باید به ذهنمان بقبولانیم که لذت یادگیری زبان انگلیسی بیش از رنج ناشی از آن است. در این مقاله روشی را به شما می آموزیم که با استفاده از آن می توانید ذهنتان را برای پذیرش یادگیری زبان انگلیسی تربیت کنید.

برای این کار همین الان یک کاغذ و قلم آماده کنید و سوالاتی که در ادامه مطرح می کنم را با صبر و حوصله و تامل  پاسخ دهید.

  • اگر الان اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنم چه سختی هایی را باید تحمل کنم؟
  • اگر به آموزش زبان انگلیسی بپردازم چه لذتی خواهم برد؟

افراد مختلف با توجه به نگرش هایی که دارند پاسخ های متفاوتی به این سوالات می دهند اما نمونه ای از پاسخ های درخور این سوالات در بالا مطرح شده است.

پس از پاسخ دادن دقیق به این سوالات به آینده بروید و دوباره به همین سوالات پاسخ دهید.

  • اگر همین الان آموزش زبان انگلیسی را شروع نکنم در آینده با چه مشکلاتی مواجه خواهم شد؟
  • اگر همین الان آموزش زبان انگلیسی را شروع کنم در آینده چه لذت هایی خواهم برد؟

برای پاسخ به این سوالات باید نهایت اغراق را به کار ببرید. به عنوان مثال اگر آموزش زبان انگلیسی را شروع نکنم در آینده هیچ کاری را نمی توانم انجام بدهم و بیکار خواهم ماند و نتایج بیکار بودن در آینده را برای خودتان بنویسید.

اگر زبان انگلیسی یاد بگیرم می توانم در بهترین کمپانی های دنیا مشغول به کار شوم و شرایط فق العاده ای را در زندگی تجربه کنم.

سعی کنید به سوالات ۳ و ۴ پاسخ های زیادی بدهید و نهایت آرزوهایتان را در یادگیری زبان انگلیسی خلاصه کنید. و بگویید اگر زبان انگلیسی را یاد بگیرم به تمام آرزوهایم خواهد رسید و اگر زبان انگلیسی را یاد نگیرم در آینده هیچ جایگاهی نخواهم داشت.

تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی
تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی

اگر می خواهید تکنیک جادویی آموزش زبان انگلیسی برای شما هم اثر کنید می بایست پس از پاسخ دادن به این سوالات، هر زمانی که می توانید به ویژه قبل از خواب و بعد از بیدار شدن از خواب این پاسخ ها را مرور کنید. در سایر زمان ها نیز می توانید این سوالات را مرور کنید. اگر در انجام این کار جدی باشید ظرف مدت زمان کوتاهی ذهن شما می پذیرد که رنج یادنگرفتن زبان انگلیسی بسیار بزرگتر از سختی یادگرفتن آن است و همچنین لذت یادگرفتن زبان انگلیسی بسیار بیشتر از لذت یادنگرفتن زبان انگلیسی است.

زمانی که ذهن شما به این باور برسد، شما ذهنتان را برای یادگیری زبان انگلیسی تربیت کرده اید. از این تکنیک فوق العاده می توانید برای رسیدن به سایر اهداف زندگی تان نیز استفاده کنید.

برای تکمیل اطلاعات مورد نیاز در این زمینه از شما دعوت می کنم ویدیوی زیر را ببینید.

برای دانلود ویدیوی این هفته زبان رمزی روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود ویدیوی هشتم سایت زبان رمزی

ازتون میخوام پاسخ هایتان را در بخش نظرات این مقاله به اشتراک بگذارید تا سایر دوستان نیز بتوانند از پاسخ های شما استفاده کنند.

https://youtu.be/-kBs6Bj36Zs

درباره ی مرتضی جوان

همچنین ببینید

مسعود وجدانی درستکار

یادگیری مکالمه انگلیسی با تعریف کردن

سلام همراهان عزیز سایت زبان رمزی. یادگیری مکالمه انگلیسی با تعریف کردن عنوان ویدئو و …

پاسخ دهید

فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید
ما هم مثل شما از ایمیل های مزاحم متنفریم