دسته بندی ها
بزن بریم

یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنم؟

یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنم؟

این سوالی است که همه کسانی که می خواهند زبان انگلیسی را بیاموزند در ابتدای راه از خود می پرسند. در اولین ویدئو هفته سایت زبان رمزی ایده جالبی با شما در میان گذاشته می شود که انگیزه و اعتماد به نفس شما را برای شروع یادگیری زبان انگلیسی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

اغلب سعی می کنیم قبل از آغاز فرآیند یادگیری بهترین راه را انتخاب کنیم. اما انتخاب بهترین راه معمولا باعث سردرگمی علاقه مندان می شود.

اما این سردرگمی ناشی از چیست؟

این سردرگمی ناشی از این است که زبان آموز به جای صرف وقت و انرژی برای یادگیری وقت خود را صرف پیدا کردن پاسخ سوالاتی می کند که ندانستن آن نمی تواند خللی در روند یادگیری ایجاد کند و متاسفانه چون نمی تواند پاسخ درخوری برای این سوالات پیدا کند ناامید شده و یادگیری را رها می کند.

 

یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنم؟ در این مقاله سعی شده به به نمی دانم های زبان آموزان در شروع یادگیری زبان انگلیسی پاسخ داده شود.

سوالاتی از قبیل:

یادگیری زبان را از کجا شروع کنم؟

یادگیری زبان را با چه کتابی شروع کنم؟

کدام موسسه برای یادگیری زبان مناسب تر است؟

اول باید لغات زبان انگلیسی را بیاموزم یا مکالمه یا گرامر یا …؟

در چه بازه زمانی می توانم زبان انگلیسی خودم را تقویت کنم و به سطح قابل قبولی برسم؟

در این مقاله سعی می کنیم پاسخی به تمام این نمی دانم های شما بدهیم.

جهت دریافت پاسخ خود لطفا ویدئو زیر را با دقت تماشا کنید:

 

همچنین از شما خواهشمندم ادامه این مقاله را مطالعه بفرمایید و در صورت تمایل با کلیک بر روی عبارت ”  چگونه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنیم ” آن را دانلود کنید.

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. یادگیری زبان انگلیسی باعث پیشرفت شغلی، علمی و اجتماعی زبان آموز خواهد شد، چرا که در حال حاضر زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی بین المللی شناخته می شود. در مقاله چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟ سایت زبان رمزی 9 دلیل مهم برای یادگیری زبان انگلیسی مطرح شده است.

بسیاری از دانشمندان که در زمینه موفقیت مطالعه می کنند و کتاب می نویسند معتقند بزرگترین مشکلی که بر سر راه موفق شدن در کارها وجود دارد، تاخیر در شروع کار است.

امام صادق (ع) می فرمایند:

اگر قصد انجام کاری را داری، همین الان آن را انجام بده چرا که اگر بگویی فردا این کار را انجام می دهم، این فردا هرگز نخواهد آمد.

یادگیری زبان نیز از این قاعده مستثنی نیست، اگر می خواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید از همین الان شروع کنید.

مهم نیست از چه کتابی استفاده می کنید.

مهم نیست که کلاس زبان می روید یا نه.

مهم این است که شما یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

یادگیری زبان یک فرآیند مستمر و پویاست. راز موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی (البته راز موفقیت در تمام کارها) پشتکار و برنامه ریزی مناسب است. پس از آغاز یادگیری زبان انگلیسی با توجه به شناختی که از خودتان پیدا می کنید می توانید یک برنامه شخصی برای ادامه راه تدوین کنید و با اجرای آن روز به روز بر دانش زبان انگلیسی شما افزوده می شود.

نیازی نیست برای یادگیری زبان انگلیسی در موسسات آموزش زبان ثبت نام کنید. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید منابع مختلف آموزش زبان انگلیسی از جمله کتاب ها، فیلم ها و … را بیابید و به راحتی با استفاده از آن ها در منزل یا محل کار بر دانش زبان انگلیسی شما افزوده خواهد شد.

پس از همین الان نمی دانم ها را کنار بگذارید و قدم در مسیر روشن یادگیری زبان انگلیسی بگذارید.

ذکر این نکته ضروری است که یادگیری زبان انگلیسی را با به خاطر سپردن لغات آغاز کنید. برای به خاطرسپاری لغات ما تکنیک بی نظیر زبان رمزی را به شما پیشنهاد می کنیم که به شما کمک می کند هر لغت را در کمتر از 30 ثانیه به خاطر بسپارید.

برای آشنایی با این روش مقاله چگونه لغات انگلیسی را سریع حفظ کنیم؟ را از اینجا مطالعه کنید.

در طول مسیر یادگیری زبان انگلیسی با مشکلاتی مواجه خواهید شد که بر فرآیند یادگیری شما تاثیر گذار خواهد بود. در صورت نیاز مقاله مشکلات اثر گذار بر فرآیند یادگیری زبان انگلیسی را از اینجا ببینید.

همین الان یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید و به خودتان ایمان داشته باشید که شما می توانید.

نویسنده مقاله: مرتضی جوان – گروه آموزشی زبان رمزی

https://www.youtube.com/watch?v=kbt1fODAH3A

تیم زبان رمزی وب‌سایت

‫8 نظر

 • سیدامیر گفت:

  یادگیری زبان انگلیسی برام یه تابو شده بود که شما امروز اونو شکستید…

 • Night گفت:

  فوق العاده بود

 • mr.rovona گفت:

  با سلام
  تشکر استاد عزیز از تجربه ارزشمندی که در اختیارمان قرار دادید
  پیروز باشید

 • alii گفت:

  با سلام .ادامه ویدبو ها کی می زارید؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *