4 دلیل برای اینکه چرا زبان انگلیسی مهم است

1064

امروز 4 تا از اصلی ترین دلایلی که میتونه شما عزیزان رو ترغیب کنه زبان انگلیسی رو مهم ترین برنامه ی زندگیتون قرار بدید ،بررسی می‌کنیم، باور کنید زبان انگلیسی میتونه مثل یک شاه کلید در زندگی عمل کنه و درهای بسیاری رو به روی شما باز کنه.

 

4 دلیل برای اینکه چرا زبان انگلیسی مهم است

 

1- people around the world speak English for business.

ممکن است زبان انگلیسی بیشترین تعداد صحبت کننده را در جهان نداشته باشد اما این زبان رسمی در بسیاری از کشورهاست و تخمین زده می‌شود تعداد افرادی که بصورت منظم از این زبان برای برقراری ارتباط در جهان استفاده می کنند حدود 2 میلیارد نفر است.

 4 تا از اصلی ترین دلایلی که میتونه شما رو ترغیب کنه زبان انگلیسی رو مهم ترین برنامه ی زندگیتون قرار بدید,زبان انگلیسی,آموزش زبان انگلیسی,اهمیت یادگیری زبان

 

 2-  world business 

 انگلیسی زبان غالب کسب و کار است و این اغلب برای افرادی که به بازار کار جهانی وارد می‌شوند ضروری است که به انگلیسی صحبت کنند. پژوهش ها در دنیای کسب و کار نشان می دهد که ارتباطات بین کسب و کارهای مختلف به وسیله زبان انگلیسی برقرار می شود. این مسئله در مارکت جهانی نیز بسیار مهم می‌باشد و در نتیجه زبان انگلیسی می تواند زندگی شما را متحول کند.

 

 3- english resources

 4 تا از اصلی ترین دلایلی که میتونه شما رو ترغیب کنه زبان انگلیسی رو مهم ترین برنامه ی زندگیتون قرار بدید,زبان انگلیسی,آموزش زبان انگلیسی,اهمیت یادگیری زبان

 بسیاری از فیلم ها بزرگ ، کتابها به زبان انگلیسی تولید و منتشر می شود. شما با یادگیری زبان انگلیسی به منابع بزرگی از سرگمی بیشتری دسترسی خواهید داشت و همچنین به درک فرهنگ های دیگر که اطلاعی از آنها نداریم دست خواهیم یافت.

 

 4- internet

internet, 4 تا از اصلی ترین دلایلی که میتونه شما رو ترغیب کنه زبان انگلیسی رو مهم ترین برنامه ی زندگیتون قرار بدید,زبان انگلیسی,آموزش زبان انگلیسی,اهمیت یادگیری زبان

بیشتر محتوای تولید شده در فضای اینترنت ( بیشتر از 50 درصد) به زبان انگلیسی می‌باشد بنابراین دانستن انگلیسی به شما این اجازه را می دهد به مقادیر باورنکردنی اطلاعات دسترسی داشته باشید که در غیر اینصورت از استفاده از آن محرومید.

اگر چه یادگیری زبان انگلیسی مشکل و زمانبر است اما می بینیم که این کار چقدر می‌تواند برایمان ارزشمند باشد و فرصت های زیادی را ایجاد کند.

 

آيا شما هم سوالی داريد؟

سوالات زبان انگليسی خود را در بخش نظرات اين مطلب مطرح کنيد و تا آخر هفته جواب آن را دريافت کنيد.

 

لطفا با کلیک روی زیر ما را در گوگل محبوب کنید.

به این محتوا چه امتیازی می دهید؟ 3 نظر

4 3
4 دلیل برای اینکه چرا زبان انگلیسی مهم است

 1. احمد گفته؛
  12:22 1395/05/18

  واقعا مقاله تون جالب بود دستتون درد نکنه

 2. پوررضا گفته؛
  11:16 1395/05/23

  واقعا زبان انگلیسی خیلی اهمیت داره
  شما فقط چهار علت گفتین
  همه منابع روز دنیا به زبان انگلیسیه و خیلی زمان میبره اگر بخوایم صبر کنیم تا به زبان خودمون ترجمه بشه

 3. اکرم گفته؛
  11:19 1395/05/23

  شاید زبان انگلیسی زبان مادری تعداد زیادی از مردم جهان نباشه اما زبان بین المللیه و اکثر مردم از این زبان استفاده می کنند، و با گسترش شبکه های اجتماعی افزایش استفاده از اینترنت ضرورت یادگیری زبان انگلیسی دو چندان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

دانلود کتاب 504 واژه کاملا ضروری در پنج ساعت به شیوه wordclip

[لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.]
ارسال
تنها چند ثانیه تا دانلود این کتاب ارزشمند فاصله دارید.
close-link