دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با اخبار – بهترین مرورگر 4

آموزش زبان انگلیسی با اخبار شماره 33٫ در خبر بهترین مرورگر ۱ ، بهترین مرورگر 2  و بهترین مرورگر 3 در مورد مقایسه مصرف باتری مرورگرها و نکاتی که در انجام تست باید مورد توجه قرار بگیرند پرداختیم. در شماره امروز به ادامه این خبر می پردازیم. شما می توانید برای مطالعه اخبار روز به زبان انگلیسی همراه با ترجمه فارسی  به بخش آموزش زبان انگلیسی با اخبار سایت زبان رمزی مراجعه کنید.

The hardware

I used the same Toshiba Radius 12 that I used for my media-player shootout. This laptop has a Core i7 Skylake CPU, 8GB of RAM, an M.2 SSD, and an Ultra HD 4K panel with 10-point touch. With its 41-watt battery. That’s to be expected though, as both 4K resolution and touch can be draining. I ran all of my tests at 155 nits, which is a reasonable brightness for an office environment where you are trying to save power.

The laptop was running Windows 10 Home with the latest updates installed prior to starting the tests. To test the accuracy of the benchmark, I ran repeated tests in Chrome (each of which took several hours) and the results were within four minutes of each other.

router,آموزش زبان انگلیسی,ترجمه متن انگلیسی به فارسی,مهارت نوشتاری,تقویت دامنه لغات,یادگیری زبان انگلیسی,اخبار روز با ترجمه,فناوری های روز,بهترین مرورگر کدام است

I used a LInksys 802.11n router for the tests, which was about two feet from the test laptop.

سخت‌افزار

در این تست از همان لپ‌تاپ توشیبا مدل Radius 12 که برای مدیا پلیر و بازی استفاده می کنم، استفاده کرده ام. این لپ‌تاپ از پردازنده Core i7 Skylake بهره می‌برد و ۸ گیگابایت حافظه رم پردازشی دارد. این لپ‌تاپ مجهز به M.2 SSD بوده و نمایشگر آن نیز الترا اچ‌دی 4k و از نوع لمسی بوده که می‌تواند تا ۱۰ انگشت را همزمان تشخیص دهد. باتری این دستگاه نیز ۴۱ واتی است. همانطور که انتظار می‌رود، صفحه‌لمسی و رزولوشن 4K می‌تواند باعث مصرف بیشتر باتری شود. در این تست شدت روشنایی نمایشگر بر روی ۱۵۵ نیت تنظیم شده که یک روشنایی معقول برای محیط کاری به نظر می‌رسد زمانی بخواهید توان کمتری مصرف کنید.

لپ‌تاپ مورد استفاده برای این تست سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ نسخه Home را اجرا می‌کند و جدیدترین بروزرسانی‌ها نیز قبل از اجرای تست بر روی آن نصب شده است. برای بررسی دقت این بنچمارک، تست‌ها چندین بار بر روی مرورگر کروم انجام شده که هر بار چندین ساعت این تست‌ها به طول انجامیده است. نتایج بدست آمده با تفاوت ۴ دقیقه نسبت به یکدیگر ثبت شده‌اند. در این تست از روتر LInksys 802.11n استفاده شده که حدود 2 فوت با لپ‌تاپ مورد استفاده در این بررسی فاصله داشته است.

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *