دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با فیلم – Marvel’s The Avengers

آموزش زبان انگلیسی با فیلم شماره 40. امروز آموزش زبان انگلیسی با دیالوگ فیلم انتقام جویانبه همراه جمله انگلیسی و ترجمه جمله انگلیسی به فارسی را خدمت شما تقدیم می کنم.انتقام‌جویان ماروِل (به انگلیسی: Marvel’s The Avengers) (همچنین شناخته شده با نام گردهمایی انتقام‌جویان مارول در انگلستان و ایرلند) و یا به اختصار انتقام‌جویان فیلمی تخیلی و ابرقهرمانانه آمریکایی است که توسط شرکت‌های مارول استدیوز و والت دیزنی پیکچرز در سال ۲۰۱۲ ساخته شده‌است. این فیلم بر اساس سری کتاب‌های کامیک انتقام‌جویان بوده و ششمین کار مستقل استدیوی مارول می‌باشد. جاس ویدون نویسندگی و کارگردانی فیلم را بر عهده داشته و بازیگرانی از جمله کریس ایوانز رابرت داونی جونیور، مارک رافالو، کریس همسورف، اسکارلت جوهانسون، و ساموئل ال. جکسون در آن بازی کرده‌اند.

آماده‌سازی فیلم با دریافت وامی از شرکت مریل لینچ در آوریل ۲۰۰۵ آغاز شد و در پی موفقیت فیلم مرد آهنی در سال ۲۰۰۸، مارول اعلام کرد که در ژوئیه سال ۲۰۱۱ انتقام‌جویان منتشر خواهد شد؛ اما پس از پیوستن جوهانسون به پروژه، زمان انتشار تا سال ۲۰۱۲ به عقب افتاد. ویدون در آوریل ۲۰۱۰ برای کارگردانی فیلم انتخاب شد و در همان موقع فیلم نامه‌ای را که زک پن نوشته بود، بازنویسی کرد. ساخت فیلم از آوریل ۲۰۱۱ در آلبوکرکی، نیومکزیکو شروع شد و سپس در کلیولند، اوهایو و نیویورک ادامه یافت. انتقام‌جویان بعد از برداشت به سه‌بعدی تبدیل شد.

مراسم فرش قرمز انتقام‌جویان در ۱۱ آوریل ۲۰۱۲ در سینمای ال کپتین هالیوود، کالیفرنیا برگزار شد و در هفته‌های اول نمایش، بسیاری از رکوردهای فروش گیشه را شکست. انتقام‌جویان سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما است. دنبالهٔ این فیلم، انتقام‌جویان: عصر اولتران در ۱ مه ۲۰۱۵ اکران شد. دو دنبالهٔ دیگر، انتقام‌جویان: جنگ ابدیت قسمت ۱ و انتقام‌جویان: جنگ ابدیت قسمت ۲ به ترتیب در ۴ مه ۲۰۱۸ و ۳ مه ۲۰۱۹ به نمایش درخواهند آمد.

Marvel's The Avengers

خلاصه داستان فیلم:

لوکی در صدد تسخیر زمین بر می‌آید و از این رو با چیتاوریها ارتباط برقرار می‌کند و به او قول تسراکت۲، یک منبع قوی انرژی با قدرتی ناشناخته، را در برابر استفاده از ارتش آن‌ها می‌دهد. مدیر سازمان مداخله استراتژیک کشور (شیلد)، نیک نیک فیوری و مأمور ماریا هیل وارد آزمایشگاهی دور افتاده که دکتر اریک سلویگ در حال آزمایش بر روی تسراکت است می‌شوند. مأمور فیل کولسن به آنها توضیح می‌دهد که این شئ رفتاری عجیب از خود نشان می‌دهد. ناگهان تسراکت فعال می‌شود و دروازه‌ای را باز می‌کند که به لوکی اجازه می‌دهد تا به زمین بیاید. لوکی تسراکت را می‌رباید و به کمک عصای خود، سلوینگ و چند مأمور از جمله کلینت بارتون را بردهٔ خود کرده و فرار می‌کند.

در پاسخ این حمله، نیک فیوری پروژهٔ پیشقدمی انتقام‌جویان را به راه انداخته و با کمک مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، ثور، بیوه سیاه، شاهین چشم و دیگران سعی در متوقف کردن لوکی می‌کند…

دیالوگ های انتخاب شده:

جمله انگلیسی 1:

Stand by it. Wait for my word.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 1:

آماده باش. منتظر دستورم بمون.

download

 

جمله انگلیسی 2:

You fell out of the sky.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 2:

شما از آسمون سقوط کردید.

download

 

جمله انگلیسی 3:

I lost my one good eye.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 3:

من یک چشم خوبم رو از دست دادم.

download

 

جمله انگلیسی 4:

Sir we will lose power before we penetrate that shell.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 4:

رئیس قبل از اینکه به اون لایه نفوذ کنیم قدرتمون رو از دست دادیم.

download

 

جمله انگلیسی 5:

[restrict subscription=1]

You talk about peace, and you kill because it’s fun.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 5:

شما در مورد صلح حرف می زنید و می کشید چون براتون سرگرم کننده است.

download

 

جمله انگلیسی 6:

A mindless beast.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 6:

یک جانور بی فکر.

download

 

جمله انگلیسی 7:

Always a way out.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 7:

همیشه راهی هست.

download

 

جمله انگلیسی 8:

And what if the other guy says no?

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 8:

و اگه بقیه بچه ها بگن نه چی؟

download

 

جمله انگلیسی 9:

An ant has no quarrel with a boot.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 9:

یک مورچه با یک پوتین نمی جنگه.

download

 

جمله انگلیسی 10:

You’re missing the point. There is no throne.

ترجمه جمله انگلیسی به فارسی 10:

شما نقطه رو از دست دادین. اینجا هیچ تختی نیست.

download

 

[/restrict]

شما دوست دارید با صدای کدام هنرپیشه زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟ اگر دوست دارید با دیالوگ فیلم خاصی زبان انگلیسی را یاد بگیرید، یا به فیلم های هنرپیشه خاصی علاقه دارید لطفا در بخش نظرات این مطلب نام آن ها را به ما بگویید. در اسرع وقت آموزش زبان انگلیسی با فیلم مورد نظر شما را منتشر خواهیم کرد.

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *