دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش زبان انگلیسی با خبر علمی – به گربه نگاه کنید، سرحال شوید

آموزش زبان انگلیسی با خبر علمی شماره 133. متن انگلیسی با ترجمه فارسی خبری در مورد مطالعات دانشمندان پیرامون روش های بیدارماندن بدون مصرف قهوه بخش چهارم. در اخبار شماره 130 تا 132 با  سه روش چرت زدن، خوردن یک میان وعده مغذی و نوشیدن آب را برای به دست آوردن انرژی از دست رفته بدن مطرح کردیم. در این خبر به یک روش جذاب تر می پردازیم، با ما همراه باشید. متن انگلیسی خبر به همراه ترجمه فارسی را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

Watch cute animals online

cat

Cats may be unusually lazy, but some people find that their furry antics provide not only a way to boost mood, but to combat sleepiness and boost productivity as well.

In a study published in June 2015, which surveyed 7,000 cat video enthusiasts, respondents said that watching internet cat videos raised their energy levels, heightened their feel-good emotions, and minimized their negative feelings.

Increases in oxytocin, a neurotransmitter that heightens feelings of trust and emotion, and a decreases in cortisol, a brain chemical linked to stress, have been tied to our in-person interactions with animals.

تماشای آنلاین حیوانات جذاب

با این که گربه‌ها ممکن است به شکل نامعمول تنبل به نظر برسند، اما تماشای این موجودات خزدار! نه تنها کیفیت خلق و خوی شما را بالاتر خواهد برد بلکه خواب را هم از سر شما خواهد پراند!

طی یک بررسی در ژوئن ۲۰۱۵، یک نظرسنجی بین ۷۰۰۰ نفر از علاقه‌مندان به ویدیوی گربه برگزار شد. شرکت‌کنندگان در نظرات خود عنوان کردند که تماشای ویدیوهای دارای گربه، احساس خوبی در آن‌ها ایجاد کرده و کمک می‌کند تا احساسات منفی را به حداقل برسانند!

البته این مطالعه در مورد چرایی این نتیجه‌گیری توضیحی ارایه نکرده است. با ترشح اکسی توسین که یک ماده‌ی انتقال‌دهنده‌ی عصبی است، حس عواطف و اعتماد افراد افزایش پیدا می‌کند و کورتیزول (که یک ماده‌ی شیمیایی مربوط به ایجاد استرس است) را کاهش می‌دهد و این فرآیند می‌تواند در اثر دیدن تصاویر جذاب در بدن شما اتفاق بیافتد.

منبع: uk.businessinsider

تیم زبان رمزی وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *