دسته بندی ها
بزن بریم

دانلود کتاب اصلی دیکشنری اصطلاحات آمریکایی

دانلود کتاب اصلی دیکشنری اصطلاحات آمریکایی.

new McGrawHill-dictionary

دیکشنری اصطلاحات آمریکایی  کتابی است جامع که حاوی ضرب المثل ها و اصطلاحات انگلیسی است. اصطلاحات (Idiom ها) در زبان انگلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردارند. زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان به صورت کاملا تخصصی و در سطح عالی را دارند نباید از ضرورت یادگیری Idiom های انگلیسی غافل باشند. در مورد Phrasal Verb ها یا همان افعال عبارتی یا افعال دو کلمه ای نیز وضعیت به همین منوال است. زبان آموزی که افعال عبارتی را در طول دوران زبان آموزی اش فرا نگرفته باشد، تقریبا فاقد بیش از نیمی از دانش زبانی است. ؛ هیچ فردی نمیتواند ادعا کند تمام اصطلاحات و ضرب المثل های زبان خود را میداند! (حتی دهخدا!؟) . در این پست کتاب اصلی دیکشنری اصطلاحات آمریکایی را برای دانلود قرار داده ام تا کمی از این دردسرها کم شود.

کتاب McGraw-Hill’s Dictionary of American Idioms and Phrasal Verbs شامل ۲۴۰۰۰ هزار عبارت و اصطلاحاتی است که در زبان انگلیسی و آمریکایی در مکالمات روزمره در مکانهای مختلف استفاده میشود .

نویسنده برای سرگرمی و تهییج مخاطب تمام منابع و اطلات عبارتها را آورده است (مثلا اینکه عبارت از انجیل است یا از نوشته های شکسپیر) و یک راهنمای کامل استفاده از کلمه در مکالمه ها  و متن های اجتماعی کتاب را متمایز کرده است.

فرمت کتاب PDF است پس خواندن و حل تمرینهای آن آسان خواهد بود.

جهت دانلود کتاب ارزشمند دیکشنری اصطلاحات آمریکایی روی دکمه زیر کلیک کنید

download

تیم زبان رمزی وب‌سایت

‫2 نظر

  • farhad گفت:

    ممنون خیلی خوبه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *