دسته بندی ها
بزن بریم

دانلود کتاب Summit 1

دانلود کتاب Summit 1.

دانلود کتاب Summit 1

تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) یک دوره 6 سطحی کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهرمند است . تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشاریعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن می باشد.
در کتابهای Top Notch که شامل 4 کتاب می باشند کتاب Fundamentals کتاب مقدماتی این دوره محسوب می شود . کتابهای Summit سطح پیشرفته این دوره اموزشی محسوب می شوند.به ادعای ناشر تاپ ناچ که لانگمن می باشد بیشتر از 3 میلیون دانش آموزش با دوره آموزشی تاپ ناچ در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند.Top Notch اثبات کرده‌است که می‌تواند زبان‌آموز را به اوج کارآمدی و شایستگی در گویش به زبان انگلیسی برساند.در سایت 4 سطح Top Notch قرارداده شده است و با توجه به درخواست های دوستان لازم دیدیم که دو سطح Summit هم قرارداده شوند. مجموعه ی دوسطحی Summit برای زبان آموزانی طراحی شده که سطح intermediate را پشت سرگذاشته اند و برای سطوح high-intermediate و advanced دنبال کتاب مناسبی هستند تا برای تحصیلات آکادمیک با پرداختن به مهارت واژگان ، reading ، listening  آماه شوند. کتاب اول این مجموعه برای دانلود در ادامه قرار گرفته است.

موفق باشید…

برای دانلود کتاب Summit 1 روی دکمه زیر کلیک کنید…

download

تیم زبان رمزی وب‌سایت

‫2 نظر

  • حسین گفت:

    سلام تشکر از سایت فوق العادتون

  • مرتضی گفت:

    این کتابارو برای کسایی که تازه می خوان شروع کنن اصلا میشنهاد نمیکنم چون سطح کتاب بالاس و ممکنه به یکباره از یادگیری زبان منصرف بشن بهتره اول از یادگیری لغت شروع کنن و پله پله مکالمه رو یاد بگیرن من خودم ایتالیایی و اسپانیایی رو در عرض۳ سال و نیم با این روشی که گفتم یاد گرفتم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.