خانه / کتاب دانلود کنید / کتاب های دیگر / دانلود کتاب communication for business success

دانلود کتاب communication for business success

 دانلود کتاب communication for business success

برای موفقیت در تجارت 

دانلود کتاب communication for business success,

در این پست کتاب communication for business success را برای دانلود قرار داده ام. این کتاب به آموزش ارتباط موثر در محیط کار می پردازد. در بخشی از کتاب communication for business success آمده است:

اگر خود را در سطح دیگران قرار دهیم واز زبان آنها برای انتقال نقطه نظراتمان استفاده کنیم ،اغلب به نتیجه دلخواه می رسیم. برقراری ارتباط موثر با دیگران یعنی در سطح آن ها ظاهر شویم. اغلب بر این باورند که ارتباط فقط شامل حرف زدن ،نوشتن و یا بحث کردن است. همه اینها از عناصر مهم ارتباطی هستند ولی در واقع ارتباط معنایی وسیع تر از این دارد. ارتباط به رفتاری اطلاق می شود که پیامی در خود دارد و توسط طرف مقابل ما درک می شود. این پیام می تواند شفاهی باشد یا غیر شفاهی ،آگاهانه یا ناآگاهانه ، عمدی و…. پیام ما زمانی جنبه پیام ارتباطی پیدا می کند که توسط طرف مقابل درک شود و همین عدم درک پیام رابطه رامختل،نارسا می سازد. ارتباطات عامل  بسیاری از شادی ها، غصه ها و رنجهای زندگی ما هستند. زندگی شاد ، زندگی سرشار از دوستی است . روشن است که با افراد متفاوت ، رفتارهای متفاوتی خواهیم داشت. چیزی که یک ارتباط را موثر می کند تاکید بر خصوصیات مشترک است. ، ما انسانها با یکدیگر مشترکات فراوان داریم ،با کمی تمرین می توان خود را همراه دیگران بیابیم و با آنها دوست وهم رای شویم.

با مطالعه این کتاب علاوه بر آشنا شدن با رمز و راز برقراری ارتباط موثر، واژه های مورد استفاده در ارتباط موثر تجاری را نیز خواهید آموخت.

برای دانلود کتاب communication for business success روی دکمه زیر کلیک کنید

download

همیشه بهترین باشید …

 

آيا شما هم سوالی داريد؟

سوالات زبان انگليسی خود را در بخش نظرات اين مطلب مطرح کنيد و تا آخر هفته جواب آن را دريافت کنيد.

 

لطفا با کلیک روی زیر ما را در گوگل محبوب کنید.

همچنین ببینید

دانلود کتاب Word Formation in English

 دانلود کتاب Word Formation in English  کتاب Word Formation in English به صورت تخصصی نحوه …

2 دیدگاه

  1. کتاب خیلی خوبی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button