دسته بندی ها
بزن بریم

آموزش آنلاین و رایگان کتاب 1100

کتاب 1100 واژه ای که باید بدانید انتشارات بارونز، دومین کتاب لغت پرفروش در ایران است که محبوبیت زیادی دارد در بین افرادی که قصد شرکت در آزمون های زبان را دارند. با کلیک روی دکمه زیر از این آموزش ها استفاده کنید.

آموزش آنلاین و رایگان کتاب 504

کتاب 504 لغت مطلقا ضروری انتشارات بارونز، پرفروش ترین و محبوبترین کتاب لغت در ایران است و توصیه اغلب اساتید است برای هر زبان آموز و مخصوصا افرادی که قصد شرکت در آزمون های زبان را دارند.

دانلود کتاب های زبان انگلیسی

تمام کتاب های مهم و مفید و محبوب زبان انگلیسی مربوط به بزرگترین ناشرهای دنیا، که در کمتر سایتی پیدا می شوند و ممکن است سایت های دیگر با قیمت بالا بفروشند را می توانید از این قسمت به صورت رایگان دانلود کنید.

نکات طلایی یادگیری زبان انگلیسی

نکات بسیار مهمی که اغلب زبان آموزان و اساتید زبان در آنها مشکل دارند، نکاتی که خیلی ها نمی خواهند شما بدانید، نکاتی که حاصل سالها تجربه است را در این قسمت ببینید.

آموزش رایگان زبان انگلیسی با فیلم

جملات فیلم های معروف را یاد بگیرید و علاوه بر تقویت مهارت شنیداری، از آن جملات در محاورات خودتان استفاده کنید. با این روش لذت بخش، یادگیری زبان انگلیسی برایتان جذاب می شود.

آموزش رایگان زبان انگلیسی با اخبار

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی با اخبار است. دامنه لغات و گرامر شما را به شکل چشمگیری بهبود می دهد و توانایی نگارش شما را تقویت می کند.

یادگیری موضوعی لغات به همراه معنی فارسی
محبوب ترین تولیدات گروه آموزشی زبان رمزی